w ,

Tarczyński: „Onet sięgnął dna i udaje skruchę”.

Takich sytuacji w przeszłości było więcej i jestem pewny, że będzie ich więcej w przyszłości. Jest to absolutnie skandaliczna publikacja, kolejna publikacja niemieckiego portalu wydawanego w języku polskim, i trzeba na to reagować – mówi Dominik Tarczyński o skandalicznej, obrzydliwej publikacji Onetu.

Chciałbym porozmawiać, czy wszyscy koledzy w Parlamencie Europejskim zgadzają się z takim kreowaniem rzeczywistości; czy zgadzają się, by w ten sposób opowiadać historię mordowanych Żydów i mordowanych Polaków; czy uważają, że tak powinny funkcjonować media – mów Tarczyńskii i zaznacza, że chciałby, aby rozpoczęła się debata na temat mediów. – Jako człowiek, który pracował w mediach, mam prawo nie tylko jako polityk oceniać poziom, jaki reprezentuje pan Bartosz Węglarczyk, a ten poziom sam ocenił pisząc przeprosiny i dodając, że taki tekst nie powinien się pojawić – konstatuje polityk. W jego ocenie, skoro redakcja zdecydowała się na usunięcie artykułu, a redaktor naczelny za niego przeprasza „to wie, że jest to absolutnie skandaliczne i nie do przyjęcia”.

– Takich sytuacji w przeszłości było więcej i jestem pewny, że będzie ich więcej w przyszłości. Jest to udawana skrucha, a potem oni robią swoje. Dlatego trzeba reagować – podkreśla Tarczyński w rozmowie z TVP INFO.

23.12.1944 – Niemcy mordowali całe rodziny z dziećmi we wsi Ochotnica Dolna. Żywe dzieci rzucano w ogień. Ani jeden Niemiec nie poniósł odpowiedzialności po wojnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

23.12.1944 – Niemcy mordowali całe rodziny z dziećmi we wsi Ochotnica Dolna. Żywe dzieci rzucano w ogień. Ani jeden Niemiec nie poniósł odpowiedzialności po wojnie

Lubisz wyprzedaże? Sprawdź już dziś, jakie kody ma dla Ciebie Kuplio.pl