To nie PiS nie chce Tuska, TO POLACY GO NIE CHCĄ! Zobacz wpisy na Twitterze! - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

To nie PiS nie chce Tuska, TO POLACY GO NIE CHCĄ! Zobacz wpisy na Twitterze!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Donald Tusk popierał projekty i decyzje, które godzą w interes naszego kraju, w tym niczym nieuzasadnione sankcje wobec Polski. Komitet Polityczny PiS jednomyślnie podjął uchwałę zobowiązującą Premier Beatę Szydło do sprzeciwienia się kandydaturze Donalda Tuska na Przewodniczącego Rady Europejskiej – powiedziała Rzecznik PiS Beata Mazurek.

Lewicowe media szybko poinformowały, że to “prywatna zemsta zawistnego Jarosława Kaczyńskiego”. Nic bardziej mylnego, to nie PiS nie chce Tuska, to większość Polaków pogardza człowiekiem, który zadłużył, wyprzedał za bezcen naszą ojczyznę i pozostawił stanowisko polskiego premiera, wybrarając bycie niemieckim lokajem.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ:

Kilkanaście wpisów Polaków na Twitterze:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,223FaniLubię
17,877ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy