“Donald Tusk cynicznie gra na emocjach Polaków w czasie pandemii, by zastąpić Małgorzatę Kidawę-Błońską. Potrafi podobnie jak po katastrofie smoleńskiej dzielić Polaków, upokarzać, podjudzać, gardzić! Przemysł pogardy III RP w ofensywie. Polacy nie nabiorą się na puste słowa cynika” – tak zachowanie Donalda Tuska komentuje na Facebooku minister Janusz Kowalski.

W ostatnim czasie Donald Tusk uraczył nam wysypem obrzydliwych, kłamliwych tweetów ze swojego konta. „Łatwiejszy i szybszy dostęp do testów dla ludzi władzy niż dla chorych i lekarzy to oblany tekst z przyzwoitości i demokracji” – kłamał na Twitterze Donald Tusk 17 marca. Skoro przewodniczący największej europejskiej frakcji w czasie pandemii rozsiewa publicznie fakenewsy to gdzie dziś jest klasa polityczna drugiej strony barykady? Rynsztok! 

“Obóz III RP chce przesunąć wybory z dwóch powodów. Po pierwsze zobaczyli, że wybrali słabego kandydata – Małgorzatę Kidawę-Błońską. Po drugie, osoby z ich obozu, które sprawują władzę, kompromitują się raz za razem jeżeli chodzi o pandemię jak np. Tomasz Grodzki – dodaje Patryk Jaki.

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here