w ,

„Tusk cynicznie gra na emocjach Polaków w czasie pandemii by zastąpić Kidawę-Błońską”

„Donald Tusk cynicznie gra na emocjach Polaków w czasie pandemii, by zastąpić Małgorzatę Kidawę-Błońską. Potrafi podobnie jak po katastrofie smoleńskiej dzielić Polaków, upokarzać, podjudzać, gardzić! Przemysł pogardy III RP w ofensywie. Polacy nie nabiorą się na puste słowa cynika” – tak zachowanie Donalda Tuska komentuje na Facebooku minister Janusz Kowalski.

W ostatnim czasie Donald Tusk uraczył nam wysypem obrzydliwych, kłamliwych tweetów ze swojego konta. „Łatwiejszy i szybszy dostęp do testów dla ludzi władzy niż dla chorych i lekarzy to oblany tekst z przyzwoitości i demokracji” – kłamał na Twitterze Donald Tusk 17 marca. Skoro przewodniczący największej europejskiej frakcji w czasie pandemii rozsiewa publicznie fakenewsy to gdzie dziś jest klasa polityczna drugiej strony barykady? Rynsztok! 

„Obóz III RP chce przesunąć wybory z dwóch powodów. Po pierwsze zobaczyli, że wybrali słabego kandydata – Małgorzatę Kidawę-Błońską. Po drugie, osoby z ich obozu, które sprawują władzę, kompromitują się raz za razem jeżeli chodzi o pandemię jak np. Tomasz Grodzki – dodaje Patryk Jaki.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

CZYM ZAJMOWAŁA SIĘ KOMISJA EUROPEJSKA W CZASIE PANDEMII? Szokujący raport!

Co za DNO! Arłukowicz powiela fakenewsa o Pierwszej Damie! Upomniał go nawet dziennikarz TVN