TVN przyłapany na CHAMSKIEJ i ORDYNARNEJ manipulacji! Zobacz to WIDEO!

3
17784

Propaganda i publikowanie “fakenews” przez największe stacje telewizyjne i portale internetowe w Polsce nabiera rozpędu. Tym razem TVN posunął się do manipulacji rodem z komunistycznego Związku Radzieckiego, sami zobaczcie:

21 września TVN poinformował, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak powiedział, iż to nowa prezes Sądu Okręgowego w Warszawie Joanna Bitner WNIOSŁA o POWOŁANIE wiceprezesów. A sama sędzia uważa inaczej: NIE – odpowiada, choć nie słychać oryginalnego pytania.

Tymczasem w oryginalnym nagraniu, opublikowanym kilka dni wcześniej, odpowiada NIE ale na pytanie, czy WNIOSŁA O ODWOŁANIE.

W efekcie w materiale widz odnosi wrażenie, że sędzia zarzecza słowom ministra, czyli że minister kłamie. Tymczasem i sędzia i minister mówią prawdę, sędzia wniosła o powołanie, a odwołał minister.

Komentarze:

komentarzy

3 COMMENTS

  1. Zdrowie kryje się dziś tam, gdzie się go nie spodziewasz! A konkretnie w CBD, czyli w naturalnym tłuszczu roślinnym uzyskiwanym z konopi. CBD jest prawdziwą sensacją ostatnich lat, choć jego prozdrowotne właściwości znane są od wieków. W Konopnej Farmacji Poznań otrzymasz płynące z natury zdrowie zamknięte w wielu formach – maściach, olejkach, żelach, produktach spożywczych i suplementach diety więcej informacji o produktach uzyskasz po wpisaniu w gogle www konopiafarmacja pl

  2. To jest Antosiewicz który był korespondentem z Berlina, nic dziwnego że go żółć zalewa. Utrata lukratywnej synekury będzie długo jeszcze bolała .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here