UE będzie kontrolować Polskę. Bieńkowska za. Lis cieszy mordę.

0
2806

Komisja Europejska wprowadza pierwszy etap procedury nadzoru praworządności w Polsce, czyli zbieranie informacji o sytuacji w naszym kraju. Dziś po debacie komisarzy wystąpił wiceszef KE Frans Timmermans, zwolennik wprowadzenia kontroli unijnej. – Koncentrowaliśmy się głównie na Trybunale Konstytucyjnym. Komisja przeprowadzi wstępną ocenę praworządności – powiedział wiceszef KE.

– Podpisałem pismo do władz Polski i zaprosiłem do dialogu, jestem gotów udać się do Warszawy – stwierdził Timmermans. – W Komisji Europejskiej nie było żadnych różnic co do rozpoczęcia procedury wobec Polski – dodał komisarz. Oznacza to, że proces wprowadzenia kontroli poparła też Elżbieta Bieńkowska obecna podczas debaty komisarzy UE.

Jak nazwiecie Polkę, która na arenie międzynarodowej zdradza swój kraj i wzywa obcą organizację do ograniczania suwerenności naszego kraju? W czasach drugiej wojny światowej Polki, które wiązały się z Niemcami były w najlepszym przypadku golone na łyso, w najgorszym padało słynne “w imieniu Polski Podziemnej jesteś skazana na śmierć za zdradę ojczyzny”. Niech komisarz Bieńkowska cieszy się, że dzisiaj żyjemy w czasach, w których nie musimy strzelać ale może być pewna, że Polacy nie zapominają zdrady.

6c29bdc5334b43a291423a586fe6a7b4 Bez nazwy-2

Sprawę skomentowała również morda całego establishmentu III RP, Tomasz Lis:

dziennikarskiegowno

Wszystkim zdrajcom pokroju Lisa, Bieńkowskiej, Petru dedykuję piosenkę Leszka Czajkowskiego: 

Za: niezalezna.pl

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here