w

Ukraińska swołocz grozi nam rzezią wołyńską! Tuż przed meczem na Euro 2016!

Ukraińcy przed meczem z Polską na Euro 2016 są w wyjątkowo bojowych nastrojach. Szkoda jednak, że nie chodzi o czysto sportową walkę a wychodzą z nich banderowskie demony! Burzę wywołało zdjęcie umieszczone na ukraińskim fanpage’u „Brutal Football” na Facebooku. Jak podaje serwis wRealu24, chodzi o następującą fotografię:

ZOBACZ: Będą aleje Bandery i Szuchewycza w Kijowie. Tak Ukraina czci ludobójców!

BanderowcyPilkaNozna

Podpis w tłumaczeniu na język polski znaczy „Do rzezi wołyńskiej – dwa tygodnie”. W odniesieniu do meczu Polska-Ukraina, nawiązano zatem do ludobójstwa, w wyniku którego z rąk ukraińskich nacjonalistów w latach 1943-1944 zginęło ponad sto tysięcy Polaków. Do mordu, w których w najbardziej okrutny sposób zabijano kobiety, starców i dzieci! Jak można skomentować takie zachowanie ukraińskiej swołoczy?

ZOBACZ: Ambasador RP na Ukrainie: Wołyń to nieprawda historyczna

W kontekście proukraińskiej polityki Prawa i Sprawiedliwości można jeszcze przytoczyć jeden z komentarzy pod zdjęciem: „Polaków nie ma co żałować tak samo jak nie żałujemy Ruskich wyrżniętych w Czeczeni…”

Uważam, że polskie służby powinny dotrzeć do danych osób, które publikują w sieci takie wypowiedzi i przy ewentualnej próbie przekroczenia naszej granicy – aresztować ich… bądź oddać polskich kibicom ;)

Na podstawie: o2.pl

https://www.youtube.com/watch?v=9unIlSMEbNg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Organizacja CitizenGo przekazała na ręce ONZ 400 000 podpisów aby uznać mordy ISIS za ludobójstwo!

Niemcy docenili swojego! Rzepliński z honorowym tytułem niemieckiej uczelni. „Za niezłomną obronę rządów prawa”