UWAGA! Pedofil w rodzinie sędziego, który skazał Miernika na więzienie!

0
10631

Sędzia Piotr Kluz znalazł się w składzie orzekającym, który zdecydował o wysłaniu do więzienia Zygmunta Miernika. Wcześniej Piotr Kluz był wiceministrem sprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska, gdy próbowano przeforsować przepisy o chemicznej kastracji pedofilów. Niedawno w Rumunii zatrzymano Tomasza K., podejrzanego o pedofilię. To brat sędziego Kluzy – informuje dzisiejsza „Gazeta Polska Codziennie”.

W miniony weekend na jaw wyszły szokujące informacje dotyczące Tomasza K., brata sędziego. To on okazał się pedofilem zatrzymanym kilka tygodni temu w Bukareszcie – informuje „Codzienna”.

Dziennik „Fakt” cytuje Piotra Kluze: „To dla mnie szok. Nie wiedziałem nawet o zatrzymaniu brata”. Tomasza K. namierzyli policjanci z Łodzi walczący z pedofilią, a trop doprowadził ich do Rumunii. – Chodziło o materiały pedofilskie o bardzo brutalnym charakterze. Nawet z zarejestrowanymi gwałtami na dzieciach – mówi „Codziennej” policjant znający kulisy skandalu. Tomasz K. od 2010 r. pracował w Instytucie Polskim w Bukareszcie, posługiwał się paszportem dyplomatycznym, ale nie chronił go immunitet. Dlatego mógł zostać zatrzymany przez policję. Śledczy twierdzą, że wymieniał się z innymi pedofilami z całej Europy makabrycznymi filmami i zdjęciami.

– Mężczyzna stanie przed sądem w Rumunii, ale nie jest wykluczone, że po powrocie do Polski będzie wzywany przez prokuraturę – powiedział „Codziennej” mł. insp. Mariusz Ciarka z Komendy Głównej Policji.

Odpowiedzialny za śmierć wielu osób Kiszczak nigdy nie poszedł do paki. Facet, który się temu symbolicznie sprzeciwił trafił do więzienia na 10 miesięcy!

„Kluz nie pozwolił mi uczestniczyć w ogłoszeniu wyroku”

Po odejściu z Ministerstwa Sprawiedliwości Kluz wrócił do orzekania. W sierpniu 2011 r. odebrał od Bronisława Komorowskiego akt powołania na sędziego sądu okręgowego. Obecnie sędzia Kluz figuruje na liście sędziów IX Wydziału Karnego Odwoławczego Sądu Okręgowego w Warszawie.

Był przewodniczącym składu orzekającego, który wydał skandaliczny wyrok skazujący Zygmunta Miernika na 10 miesięcy pozbawienia wolności za rzucenie tortem w sędzię, która zdecydowała o zawieszeniu procesu Czesława Kiszczaka.

– Sędzia Kluz nie pozwolił mi uczestniczyć w ogłoszeniu wyroku – powiedział „Codziennej” Zygmunt Miernik, który nie ma najlepszej opinii o kondycji wymiaru sprawiedliwości. Gdy Piotr Kluz był wiceministrem sprawiedliwości, PO forsowała ustawę o kastracji chemicznej pedofilów, a także podwyższenie kary za kolportowanie zdjęć pedofilskich w internecie.

Za: „Gazeta Polska Codziennie”, TVP.INFO

Procesy za protesty przeciw gloryfikacji Armii Czerwonej wciąż aktualne. Tak wygląda wolna Polska!

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here