W E.Leclerc sprzedawano płyn do dezynfekcji Orlenu 3x drożej niż na stacjach! Wbrew umowie z Orlenem! Trzeba ukarać tę sieć! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

W E.Leclerc sprzedawano płyn do dezynfekcji Orlenu 3x drożej niż na stacjach! Wbrew umowie z Orlenem! Trzeba ukarać tę sieć!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Sprawa, która bulwersuje Polaków! Na blogu wpis dotyczącu płynu do dezynfekcji Orlenu sprzedawanego przez francuskie sieci handlowe wyświetliło ponad 60 tysięcy osób. Dla przypomnienia; płyn dezynfekujący z Orlenu trafił do sprzedaży w E. Leclercu po mocno zawyżonej cenie. Co więcej, zgodnie z umową nie powinien w ogóle trafić do sprzedaży. Sieć handlowa bije się w pierś i przeprasza koncern. Ten odpowiada: “przeprosiny przyjęte”. Orlen może przyjąć przeprosiny ale my nie powinniśmy zapomnieć, która w tak obrzydliwy sposób próbował się bogacić na pandemii koronawirusa.

Spółka Scawar, właściciel sieci E. Leclerc, w środę wieczorem odniosła się do sprawy. Przeprosiła PKN Orlen i zapewniła, że płyn trafił do sprzedaży “w wyniku pomyłki” (no kurna na bank! .red). “Scawar Sp. z o.o. oświadcza, że płyn do dezynfekcji rąk produkcji formy Orlen Oil Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie został dostarczony naszej spółce w celu dystrybucji do sklepów E. Leclerc z przeznaczeniem wyłącznie na użytek własny oraz w celu zabezpieczenia bezpieczeństwa pracowników oraz dalszego funkcjonowania danego przedsiębiorstwa. “W wyniku pomyłki w/w płyn do dezynfekcji został wprowadzony do sprzedaży detalicznej nad czym ubolewamy. Za zaistniałą sytuację przepraszamy spółkę Orlen Oil spółka z o.o. oraz Grupę Kapitałową PKN Orlen”  – napisano w komunikacie.

Moim zdaniem takie “przeprosiny” nie wystarczą – niech oddadzą zysk na szpitale w Polsce!

Cena płynu na stacjach benzynowych wynosi 49 zł za 5-litrowe opakowanie. E. Leclerc sprzedał ten sam płyn za 149,99 zł! O 100 zł drożej! 

Skurwys**stwo! Zagraniczne hipermarkety wykupują płyn do dezynfekcji Orlenu i sprzedają go po zawyżonych cenach!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy