w , ,

Według TVN w Polsce żyje 1% muzułmanów. Czyli 380 tysięcy. Propaganda i urabianie społeczeństwa!

– Jedynie 1% naszych obywateli lub osób żyjących w Polsce to muzułmanie – powiedział wczoraj w programie „Świat o czwartej” w TVN24 BiS dziennikarz tej stacji, który mówił o strojach muzułmanek, o tym czym się różni hidżab od burki, co to jest burkini i jedynie przypadkiem rzucił owym jednym procentem.

Skąd takie dane tego już z krótkiego programu TVN24 BIS się nie dowiedzieliśmy. Ten rzucony ot tak lekko 1% przypomina dokładnie propagandę środowisk LGBT, które od lat przekonują, że nie stanowią społecznego marginesu, że osoby homoseksualne stanowią 5-10% polskiego społeczeństwa. 5-10% przy 38 mln obywateli daje od 1,6 do 3,8 mln osób. Jakim więc cudem Anna Grodzka nie zebrał podpisów (100 tys.), aby kandydować na prezydenta, a cała zjednoczona lewica, w której był również Twój Ruch czy Zieloni, nie dostała się do Sejmu, skoro wystarczyło trochę ponad 1,2 mln głosów, aby mieli swoich reprezentantów w parlamencie. Zresztą, dodajmy, żaden aktywista LGBT, żaden jawnie deklarujący się homoseksualista, z grona tych którzy startowali z różnych list wyborczych (ZL, PO, Nowoczesna), nie zasiada w ławach poselskich.

Dziennikarz TVN zastosował dokładnie ten sam manewr, czyli zawyżył odsetek muzułmanów w Polsce. Według oficjalnych danych bowiem muzułmanie stanowią nie 1%, ale 0,1%! Różnica dziesięciokrotna. Według dziennikarza TVN, przekładając procenty na liczby, w Polsce jest obecnie ok. 380 tys. muzułmanów. Tymczasem różne dane szacują, że w Polsce żyje od 10 do 25 tys. wyznawców islamu. A to oznacza nawet mniej niż owe 0,1%.
Brakującego 0,9% muzułmanów nie znajdziemy również wśród imigrantów, którzy legalnie przebywają na terenie naszego kraju. Wszystkich ich bowiem jest 234 tys. Z czego większość stanowią Ukraińcy, później są Niemcy, Białorusini, Rosjanie, Wietnamczycy, Włosi, Chińczycy, Francuzi, Brytyjczycy. Gdyby nawet z tego grona doliczyć wszystkich Rosjan, Niemców, Brytyjczyków i Francuzów, to ta liczba stanowi raptem 43 tys. osób.

Jaki zatem jest cel przedstawiania nieprawdziwych, zawyżonych danych? Po co wypuszcza się w eter taką nieprawdziwą informację, która przecież później krąży w obiegu. Ludzie są bowiem przekonani, że właśnie tylu muzułmanów jest już w Polsce. Tak powiedzieli przecież w poważnej stacji, której hasłem jest „Cała prawda całą dobę”.

A może chodzi o to, aby dzięki temu jednak rozpocząć wpuszczanie do Polski muzułmańskich imigrantów? W końcu za każdym razem można będzie podawać, że muzułmanów w Polsce „jest raptem 1%”, a więc nic złego się nie dzieje, nie ma żadnego niebezpieczeństwa, jest bowiem tyle samo co było. Z drugiej strony, czy np. przyjęcie 7 tys. muzułmańskich imigrantów stanowi jakiś problem skoro już w Polsce jest 380 tys. muzułmanów i nie było żadnych aktów terroru? Tak właśnie działa propaganda, tak się urabia i osłabia czujność na zagrożenia. Za: dzienniknarodowy.pl

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. …a to dlatego, że nie każda osoba ze środowiska LGBT miesza się w politykę i widzi w danej osobie godnego reprezentanta. To działa na podobnej zasadzie co wśród społeczności heteroseksualnej. Bardzo łatwo jest wszystkich zepchnąć do kupy i traktować jako jedność oraz ludzi gorszej kategorii :) przesadzacie z oczernianiem ludzi LGBT, bo wśród nas są również osoby o poglądach częściowo prawicowych oraz patriotycznych gdzie nas szkalujecie jako diewiantów. Gdybyś mnie, szanowny Panie, poznał w życiu prywatnym, w życiu byś nie powiedział, że rozmawiasz z lesbijką. Pozdrawiam.

    • Miałem zamiar napisać dokładnie to samo. Głupota prawicy polega na tym, że dała sobie wmówić, podobnie jak większość społeczeństwa, że LGBT = lewak. A niby gdzie to jest napisane? To, że lewactwo „zawłaszcza” sobie tematy takie jak homoseksualizm, feminizm czy ochrona środowiska jeszcze w ogóle nie znaczy, że ma do nich jakieś prawo. Osoba homoseksualna może mieć bardzo prawicowe poglądy, go figure. Jadąc po nich jak po łysej kobyle, prawica traci prawdopodobnie sporą część potencjalnego elektoratu. Przy okazji – osób homoseksualnych jest około 4% w społeczeństwie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

CHALLENGE: 11 KILOGRAMÓW na 11 LISTOPADA!

Włochy: Migranci plądrują restaurację. – „Należy nam się!” [WIDEO]