Wesprzyj budowę POLSKICH MEDIÓW! Kwartalnik Magna Polonia!

0
11326

Witajcie! Ciągle narzekamy, że polskojęzyczne media są w obcych rękach, bo faktycznie są. Większość papierowej prasy należy do Niemców. Czyj interes realizują dziennikarze pracujący w takich redakcjach? Oczywiście swojego niemieckiego szefostwa. Najlepszym tego przykładem jest Tomasz Lis, redaktor naczelny Newsweeka, pracujący również dla portalu onet.pl, którego 75% należy do niemiecko-szwacjarskiego Axel Spinger. Co wyczynia redaktor Tomek możecie zobaczyć na tym obrazku:

NewsweekLis
Mamy jeszcze kilka innych mediów, jest Gazeta Wyborcza, która reprezentuje interesy postkomunistów, Platformy Obywatelskiej, KODu, imigrantów i wszystkich innych plag, które spotkały naszą ojczyznę. Jest również środowisko Gazety Polskiej, TV Republika oraz obecnych mediów publicznych. Prywatnie bardzo ich szanuję ale uważam, że podchodzą bezkrytycznie do rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Czego mi w Polsce brakuje? Brakuje mi gazety, w której będę mógł przeczytać bieżące komentarze i opinie polskich patriotów, niezwiązanych bezpośrednio z partiami politycznymi, na których nie będą wywierane żadne finansowe i polityczne naciski.

Taka własnie gazeta powstaje i zachęcam Was do jej finansowego wsparcia! Na crowdfundingowym portalu PolakPotrafi.pl zbierane są pieniądze na wydanie pierwszego numeru kwartalnika Magna Polonia, w którym znajdziecie Państwo artykuły Grzegorza Brauna, Stanisława Michalkiewicza, prof. Jacka Bartyzela, dr. Stanisława Krajskiego, Leszka Żebrowskiego, prof. Jana Żaryna, dr. Krzysztofa Kawęckiego.

Jak działa ten portal? Po prawej stronie wybieracie kwotę wsparcia i macie opis jaką nagrodę za to otrzymacie. Dla przykładu: przy wsparciu za 30 złotych, otrzymacie pierwszy numer Magna Polonia, smycz z logiem magazynu oraz podziękowania na kilku FanPage’ach.

Zachęcam Was zatem do wsparcia, niech powstaje polskie czasopismo na przekór Michnikowi i Lisowi!

Więcej: https://polakpotrafi.pl/projekt/czasopismo-magna-polonia

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here