w

Wesprzyj POLSKIE czasopismo Magna Polonia! Zbiórka na PolakPotrafi.pl! Na pokładzie Braun, Michalkiewicz, Bartyzel, Żebrowski!

Jako PrawicowyInternet.pl objąłem patronat nad wspaniałą inicjatywą stworzenia czasopisma „Magna Polonia”, czyli „WIELKA POLSKA”. Wielokrotnie na łamach tego portalu przypominałem, że większość mediów w Polsce należy do obcego kapitału (Niemcy wykupili praktycznie wszystkie media w Polsce! Sterują polską opinią publiczną!), zatem ze szczególnym naciskiem chciałbym Państwa nakłonić do finansowego wsparcia tej wartościowej inicjatywy! Szczególnie, że ideały tworzących ją osób są mi szczególnie bliskie, to ludzie, dla których interes naszej ojczyzny zawsze jest na pierwszym miejscu!

Pieniądze wpłacać można za pośrednictwem crowdfundingowego portalu PolakPotrafi.pl, kliknij w obrazek:

MagnaPoloniaPolakPotrafi

Szczegółowy opis:

Prasa w Polsce w dużej mierze nie znajduje się w rękach Polskich, a nawet jeżeli, to niejednokrotnie jest powiązana z licznymi układami panującymi w III RP, a co za tym idzie obraz rzeczywistości przedstawiany w tego typu prasie jest daleki od prawdy. Czy możemy to zmienić?

Naszym celem jest powołanie do życia tytułu prasowego, który będzie niezależny od wszelkiego rodzaju układów mafijno-partyjnych, z pełnym Polskim kapitałem i wolną myślą. Czasopismo Magna Polonia- bo taki tytuł wybraliśmy – stanie się platformą w tworzeniu której uczestniczyć będą ludzie z szeroko pojętej prawicy. Na łamach którego przeczytacie artykuły wolne od politycznej poprawności. Zaprosiliśmy do współpracy wybitnych, aczkolwiek przemilczanych przez mainstream publicystów, takich jak: Grzegorz Braun, Stanisław Michalkiewicz, prof. Jacek Bartyzel, dr. Stanisław Krajski, Leszek Żebrowski, prof. Jan Żaryn – cieszy nas fakt, że większość z wymienionych publicystów wyraziła już teraz chęć publikowania w Magna Polonia.

Projekt naszego przedsięwzięcia był konsultowany z Grzegorzem Braunem, który wyraził swoje poparcie dla naszej inicjatywy, jest to dla nas kolejny czynnik motywujący, również dlatego że gazeta będzie współtworzona przez wielu sympatyków Pana Grzegorza.

Magna Polonia

Magna Polonia znaczy Wielka Polska. Te dwa słowa w pełni oddają charakter czasopisma i ideały które nam przyświecają. Wielka Polska może powstać tylko i wyłącznie na bazie odzyskania wszystkich zawłaszczonych przez lewactwo sfer życia, w tym prasy.

(Na rynku istniał już tytuł prasowy o tej samej nazwie, w związku z posiadaniem przez nas do niego praw postanowiliśmy użyć tej pięknej nazwy. Jest to jednak wydawnictwo nowe, dlatego też czasopismo ukaże się od numeru pierwszego)

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą działaczy społecznych i politycznych, mieliśmy swój udział w powstaniu Marszu Niepodległości, byliśmy inicjatorami startu Grzegorza Brauna w wyborach prezydenckich, dzięki czemu mogliście usłyszeć w telewizji tak niewygodne dla obecnych elit poglądy.

Redaktor Naczelny

Funkcję redaktora naczelnego obejmie Wojciech Kempa, który sam o sobie napisał w ten sposób:
„Urodziłem się 29 marca 1966 r. w Siemianowicach Śląskich i tu też obecnie mieszkam. Jestem Ślązakiem z dziada – pradziada. Moi pradziadkowie walczyli w Powstaniach Śląskich o złączenie śląskiej ziemi z Polską, przy czym mój pradziadek po mieczu, Euzebiusz Kempa, stał na czele gniazda Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Łabędach, a także był pierwszym komendantem Polskiej Organizacji Wojskowej Górnego Śląska w tej miejscowości (dziś będącej dzielnicą Gliwic). W III Powstaniu Śląskim początkowo dowodził kompanią powstańczą, a następnie pełnił funkcję oficera w Oddziale II (wywiad) Grupy Środkowej. Dziadek mój, Konstanty Kempa, był oficerem Wojska Polskiego i Armii Krajowej. Aresztowany przez Niemców, został skazany na karę śmierci i stracony w KL Auschwitz. Ukończyłem studia historyczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jestem autorem szeregu publikacji historycznych – w większości dotyczących Powstań Śląskich oraz Armii Krajowej. Wśród nich są pozycje książkowe:
– Na przedpolu Warszawy (rok wyd. – 2007)
– Śląscy Czwartacy (rok wyd. – 2010)
– Śladami bolesnej przeszłości. Śląskie tropy w KL Auschwitz (rok wyd. – 2011, jako współautor)

-Okręg Śląski Armii Krajowej (2016)
Jestem nadto współautorem cyklu filmów biograficznych „Siemianowiccy Dowódcy”, który składa się z czterech filmów:

-Podpułkownik Tadeusz Majcherczyk – Zdan
– Pułkownik Jan Emil Stanek
– Porucznik Walenty Fojkis
– Podporucznik Karol Gajdzik”

Jak ma wyglądać pismo?

Przede wszystkim chcemy postawić na jakość, zarówno pod względem formy jak i treści. Chcemy pisać o tematach, niepoprawnych politycznie, chcemy poruszać kwestie o których „elity” wolałyby zapomnieć. Chcemy obnażać fałsz klasy politycznej. Pragniemy stworzyć pismo tworzone przez Polaków, dla Polaków. Początkowo postawimy na kwartalnik w formacie A4, ok 100-150 stron. Jeżeli projekt się rozwinie i zainteresowanie będzie duże to gazeta będzie wydawana z większą częstotliwością, na co liczymy. Ponadto, jeżeli przedsięwzięcie stanie się rentowne, będziemy mogli zaoferować miejsce pracy dla wielu przyzwoitych ludzi. Magazyn stanie się też platformą informacyjną dla Pobudki (docelowo wkładka- biuletyn informacyjny dołączony do gazety).

Sfinansowaliście projekty, w których również mamy swój udział, a które już zostały zrealizowane:

– Film „Kandydat”

– Śląskie Centrum Kultury.

– Okręg Śląski Armii Krajowej

Finansując ten projekt, także możecie być pewni, że Was nie zawiedziemy!

Nasz cel MINIMALNY to:

15 000 złotych

Jest to niezbędne minimum, a co zrobimy gdy zbierzmy:

15 000 złotych, ta kwota pozwoli nam na wydanie ok. 100 stronicowego magazynu i utrzymanie płynności finansowej potrzebnej w początkowej fazie rozwoju, gł. zatrudneinie profesjonalistów zajmujących się grafiką, składem etc.

18 500 złotych, – Oczywiście jak wyżej, ponadto będziemy mogli sobie pozwolić na więcej stron(150), papier kredowy.

25 000 złotych – Będziemy mogli zaproponować wam dodatek do gazety w promocyjnej cenie, dodatek typu film, płyta z muzyką patriotyczną, książka etc, zaczniemy budowę portalu internetowego.

30 000 złotych Jw. + jeszcze lepsza jakość, lepsza płynność finansowa co jest niezbędne abyśmy mogli utrzymać się na rynku wydawniczym. Przy tej kwocie na pewno pomyślimy o profesjonalnej promocji magazynu, aby dotrzeć pod jeszcze więcej strzech :)

35 000 złotych – Oczywiście jak wyżej, ale od razu przymierzymy się do wydawania magazynu w większej częstotliwości, będziemy też mogli rozszerzyć sprzedaż o salony prasowe.

40 000 złotych i więcej – z takim kapitałem na pewno zrobimy wszystko o czym wspomnieliśmy we wcześniejszych punktach i nie będziemy musieli się martwić o rozwój i kondycję czasopisma.

ABY WESPRZEĆ POWSTANIE „MAGNA POLONIA”, kliknij w link: Czasopismo Magna Polonia

https://www.youtube.com/watch?v=pMj9-T8nLDE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Niemcy: radykalni salafici rosną w siłę. W Berlinie jest już ich około siedmiuset!

Sąd nakazał Wyborczej PRZEPROSIĆ ANTONIEGO MACIEREWICZA! Zamiast tego gazeta Sorosa publikuje kolejny paszkwil!