Wicekanclerz Niemiec; "Czeka nas wojna kulturowa z islamistami” - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 5 lipca, 2020

Wicekanclerz Niemiec; “Czeka nas wojna kulturowa z islamistami”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Sensacyjne słowa padły w rozmowie wicekanclerza Niemiec z ramienia socjalistycznej SPD, Sigmara Gabriela z niemieckim „Der Spiegel”. Lider niemieckiej lewicy stwierdził, że jego kraj czeka „wojna kulturowa z islamistami”. Mówił też o polityce „zero tolerancji” wobec  islamskich duchownych, siejących nienawiść.

Wicekanclerz sensacyjnego wywiadu udzielił gazecie „Der Spiegel”. Mówił m.in. o zamykaniu meczetów i wydalaniu salafickich duchownych. – W tej kwestii powinno obowiązywać zero tolerancji. Należy zamykać salafickie meczety, rozwiązywać gminy i wydalać kaznodziejów wzywających do nienawiści. I to tak szybko, jak tylko możliwe – mówił Sigmar Gabriel w rozmowie z dziennikarzami „Spiegla”.

Wicekanclerz nadmienił, że nie chodzi o walkę z religią, ale ludźmi, którzy zagrażają demokracji. Przyznał, że jeśli niemiecki rząd ma potraktować tę walkę poważnie, musi to być „wojna kulturowa”.

ZOBACZ: „Sukcesy” polityki Angeli Merkel: zamachy, gwałcone kobiety i dzieci. Tak imigranci ubogacili Niemcy!

Gabriel wyjaśnił, że należy zatroszczyć się o biedniejsze dzielnice miast, by nie podupadały. Zwrócił uwagę, że problemem są nie tylko radykalizujący się tam muzułmanie, ale także rodowici Niemcy, którzy wyjeżdżają walczyć po stronie Państwa Islamskiego.  – Terroryzmu, który wyrósł na “domowej glebie”, nie zwalczy się prawem karnym. Potrzebne są prewencja, stabilizacja społeczeństwa i praca policji, służb i wymiaru sprawiedliwości – stwierdził Gabriel.

Wicekanclerz nie skrytykował polityki „otwartych drzwi” firmowanej przez kanclerz Angelę Merkel. Stwierdził natomiast, że błędem było, iż otwarcia granicy dla imigrantów, Merkel nie skonsultowała z żadnym innym państwem oprócz Austrii.

Gabriel jest wicekanclerzem i ministrem gospodarki w koalicyjnym rządzie Merkel. W jesiennych wyborach parlamentarnych jest najpoważniejszym kandydatem SPD – partii, której przewodzi – na kanclerza.

Za: pch24.pl, źródło: Interia.pl

700 tysięcy Niemców uciekło z ojczyzny przez politykę Angeli Merkel!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,840FaniLubię
18,054ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy