Wielki skandal w Hollywood. Czołowy producent, Harvey Weinstein, od lat molestował seksualnie aktorki

0
1231

Jeden z najpotężniejszych producentów filmowych w Hollywood, Harvey Weinstein, mający na swoim koncie takie filmy jak „Władca Pierścieni”, „Kill Bill”, „Pulp Fiction” i 300 innych tytułów, został oskarżony o molestowanie seksualne i gwałty. Lista poszkodowanych aktorek jest bardzo długa i codziennie pojawiają się na niej znane nazwiska.

Według wyliczeń dziennika Daily Mail, podczas ostatniej ceremonii rozdania Oscarów, Weinsteinowi dziękowano więcej razy niż Bogu. Trudno zatem dziwić się, że wydawało mu się, że może wszystko. I mógł, a w razie wpadek uciszał kobiety płacąc im za milczenie. Ostatecznie jednak ktoś postanowił dać kres jego pasji do obmacywania i zmuszania do czynności seksualnych, wbrew woli molestowanych w ten sposób kobiet. Lista ofiar Weinsteina jest bardzo długa. Do nieprzyjemnego epizodu z nim przyznaje się Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow, Ashley Judd i wiele innych kobiet.

Harvey Weinstein z dnia na dzień stał się wrogiem publicznym. Z tego powodu musiał złożyć samokrytykę. Ten amerykański producent żydowskiego pochodzenia, został ostatecznie pogrążony po opublikowaniu nagrania jego rozmowy z jedną z ofiar. W wyniku tego został demonstracyjnie usunięty z fir y The Weinstein Company, którą prowadził razem z bratem. Weinsteina krytykuje obecnie rytualnie całe środowisko Hollywood. Wszyscy udają, że o niczym nie wiedzieli i sa strasznie zaskoczeni i tylko Lindsey Lohan wzięła go w obronę, ale zastanówmy się któż z nas chciałby być bronionym przez Lindsey Lohan.

W kłopocie znalazła się też Hillary Clinton, której ostatnia kampania wyborcza była współfinansowana między innymi przez Weinsteina. Jest on zresztą stałym sponsorem amerykańskich socjalistów z Partii Demokratycznej więc zamieszanie wokół producenta jest dla nich sporym ciosem wizerunkowym. DO państwa Clinton wróciła karma po tym gdy wykorzystywali w kampanii wyborczej rubaszne żarty Trumpa, nagranego w rozmowie ze znajomym gdy komentował atrakcyjną kobietę.

Za: http://zmianynaziemi.pl/

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here