w ,

Wipler GENIALNE podsumował czym jest dzisiejsza LEWICA! „Oni gardzą swoją tradycją!”

Przemysław Wipler podczas „Toastu za Zwycięstwo” w Poznaniu wygłosił krótką przemowę, w której przypomniał (moim zdaniem) najważniejszą różnicę pomiędzy środowiskami patriotycznymi a lewicą. Mój blog ma na celu jednoczenie środowisk, które uważam za patriotyczne (PiS, narodowcy, wolnościowcy) i które przeciwstawiam środowisku, dla którego Polska to jedynie pieniądz i interesy, ludzie którzy dla politycznych czy materialnych korzyści są gotowi sprzedać własną ojczyznę. Chodzi mi oczywiście o wszelkiego typu twory powstałe z Unii Wolności oraz z PZPR (SLD, PO, Nowoczesna, PSL, michnikowszczyzna i wszelkiej maści różowe salony jadające ośmiorniczki i trzęsące dupami, że Kaczyński chce ich odsadzić od koryta). W tym kontekście słowa Wiplera są pewnym podsumowaniem tego co chciałbym przekazać na łamach tego bloga:

„Lewica nigdy nie zrozumie jak można doprowadzić do sytuacji, kiedy z jednej okazji, z jednej przyczyny, z jednego powodu – na imprezie można zaprosić polityków: Prawa i Sprawiedliwości, wolnościowców, libertarian, konserwatywnych-liberałów, narodowców. A fakt jest taki, że w Polsce są ludzie, którzy gardzą swoją tradycją mają ją za nic albo uważają, że ona jest nieważna… I są ludzie, którzy uważają, że to skąd się wzięliśmy, kim jesteśmy, wynika z tego co robili nasi rodzice, dziadkowie, pradziadkowie. Tożsamość i historia to dla części Polaków ważne rzeczy, dla części „mieszkańców” naszego kraju – dużo mniej istotne. Ja jestem dumny i szczęśliwy, że możemy w tak szerokim i różnorodnym gronie spotkać się żeby wspominać to co w naszej historii dobre, chwalebne, zwycięskie…” 

Wśród gości tegorocznego Toastu znaleźli się m.in. Publicysta Rafał Otoka, wiceprezes partii Wolność Przemysław Wipler oraz posłowie na Sejm RP: Szymon Szynkowski Vel Sęk (PiS), Bartłomiej Wróblewski (PiS) i Robert Winnicki (Ruch Narodowy).

KONIECZNIE OBEJRZYJ MOJE NAGRANIA Z PRZEMYSŁAWEM WIPLEREM:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Jak wkurzyć Europejczyków jednym zdaniem? Ta mapka da Ci odpowiedź! :-)

Rusza proces przeciw Onet.pl za znieważenie bohaterskich Polek!