Wojciech Cejrowski: "Ukraińcy to gwałciciele i rzeźnicy!" - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Wojciech Cejrowski: “Ukraińcy to gwałciciele i rzeźnicy!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wojciech Cejrowski w rozmowie z Andrzejem Rudnikiem (na antenie Radia Koszalin) skomentował premierę filmu “Wołyń”, dosadnie wyraził się o Ukraińcach, którzy do dnia dzisiejszego gloryfikują zbrodniarzy wojennych z UPA i OUN. 

WC: Proszę Pana, Ukraińcy to gwałciciele i rzeźnicy!
AR: Ale nie wszyscy oczywiście…
WC: Nie wiem tego czy nie wszyscy. Jeżeli mój brat jest gwałcicielem i rzeźnikiem – a ja przez dziesiątki lat, po tym jak dokonano rzezi wołyńskiej, twierdzę cały czas, że on jest bohaterem, to to mnie czyni rzeźnikiem i gwałcicielem. Tzn. że mnie nie przeszkadza, że on był rzeźnikiem i gwałcicielem, liczy się dla mnie tylko to w jakiej sprawie gwałcił i rozrzynał ludzi. No więc na Pańskie pytanie “czy wszyscy Ukraińcy?” – stwierdzam, że wszyscy, bo żaden Ukrainiec do tej pory nie uporządkował tej sprawy.
Nikt tam nie wystąpił ze znacznych Ukraińców mówiąc “Ci nasi bohaterowie to nie są bohaterowie, tak walczyli o niepodległą Ukrainę ale takimi metodami się nie załatwia sprawy. Nie można dobra uzyskać czyniąc makabryczne zło.”

W pełni zgadzam się z Wojciechem Cejrowskim!

Od 9:30:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,504FaniLubię
18,035ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy