w ,

Wpadka Faktów TVN. Pokazali dziecko imigrantów rysujące islamistów zarzynających maczetą wrogów.

7 lutego Fakty TVN wyemitowały materiał dotyczący imigrantów przekraczających na rowerach rosyjsko-norweską granicę. Tym sposobem do „wymarzonej” Norwegii dostało się już przeszło pięć tysięcy imigrantów z Syrii i z Afganistanu. Norweskie i fińskie władze podejrzewają, że Rosjanie specjalnie pomagają islamistom dostać się do granicy na Kole Podbiegunowym aby destabilizować sytuacje w tych krajach. W TVN jednak o tym nie powiedziano, skupiono się na pokazaniu „ludzkiej strony” imigracji, czyli np. wypowiedź islamisty (chodzącego w klapkach po śniegu) na temat niskich temperatur oraz… dziecko rysujące obrazki z matką, obrazki przedstawiające zarzynanie ludzi maczetami przez ISIS. TVN prawdopodobnie nieumyślnie pokazał w jakim duchu wychowywane są dzieci w rodzinach islamskich.

islamiscitvn24 obrazkiislamistow

Trzeba jeszcze wspomnieć o żenującej propagandzie, czyli o pokazywaniu w materiałach o imigrantach w głównej mierze dzieci. Jak wszyscy doskonale wiemy (co potwierdzają urzędy imigracyjne w całej Europie) ponad 80% przybywających do Europy, to młodzi mężczyźni w wieku poborowym.

klapki

Całość do obejrzenia tutaj: http://fakty.tvn24.pl/ od około 13 minuty.

Co myślisz?

12 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. W Wielkiej Brytanii i Francji na początku też tylko dzieci i kobiety. A teraz słyszymy, że dorosły facet, Ahmed Abdullah, Brytyjczyk libańskiego bądź algierskiego pochodzenia wjechał w tłum ludzi, drugi wysadził się na koncercie. Przyjmiesz dziecko, wyrośnie na terrorystę. Niech to będzie nawet jeden na sto czy tysiąc. A potem mamy efekty. Jeśli nie wyrośnie na terrorystę, to na cwaniaka wyciągającego łapę po zasiłek. Warto ryzykować?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Witold Kieżun – Jak niszczono polski przemysł od lat 90.

Program 500 plus ściągnie do Polski setki tysięcy Ukraińców!?