7 lutego Fakty TVN wyemitowały materiał dotyczący imigrantów przekraczających na rowerach rosyjsko-norweską granicę. Tym sposobem do “wymarzonej” Norwegii dostało się już przeszło pięć tysięcy imigrantów z Syrii i z Afganistanu. Norweskie i fińskie władze podejrzewają, że Rosjanie specjalnie pomagają islamistom dostać się do granicy na Kole Podbiegunowym aby destabilizować sytuacje w tych krajach. W TVN jednak o tym nie powiedziano, skupiono się na pokazaniu “ludzkiej strony” imigracji, czyli np. wypowiedź islamisty (chodzącego w klapkach po śniegu) na temat niskich temperatur oraz… dziecko rysujące obrazki z matką, obrazki przedstawiające zarzynanie ludzi maczetami przez ISIS. TVN prawdopodobnie nieumyślnie pokazał w jakim duchu wychowywane są dzieci w rodzinach islamskich.

islamiscitvn24 obrazkiislamistow

Trzeba jeszcze wspomnieć o żenującej propagandzie, czyli o pokazywaniu w materiałach o imigrantach w głównej mierze dzieci. Jak wszyscy doskonale wiemy (co potwierdzają urzędy imigracyjne w całej Europie) ponad 80% przybywających do Europy, to młodzi mężczyźni w wieku poborowym.

klapki

Całość do obejrzenia tutaj: http://fakty.tvn24.pl/ od około 13 minuty.

Komentarze:

komentarzy

12 COMMENTS

 1. W Wielkiej Brytanii i Francji na początku też tylko dzieci i kobiety. A teraz słyszymy, że dorosły facet, Ahmed Abdullah, Brytyjczyk libańskiego bądź algierskiego pochodzenia wjechał w tłum ludzi, drugi wysadził się na koncercie. Przyjmiesz dziecko, wyrośnie na terrorystę. Niech to będzie nawet jeden na sto czy tysiąc. A potem mamy efekty. Jeśli nie wyrośnie na terrorystę, to na cwaniaka wyciągającego łapę po zasiłek. Warto ryzykować?

 2. “W tym przypadku rysują jak ISIS zabija wyznawców islamu,” Ciekawe.. wydawało mi się że niewiernych chrześcijan.

   • raczej za dużo lewackich bajek naopowiadanych przez cynicznych cwaniaków,
    wyznawcy islamu to handlują z ISIS ropą i zajmują się przemytem, zarówno na morzu jak i granicach lądowych,
    skończ czytać te brednie lewackie, chyba że jesteś z fundacji lub organizacji zarabiającej na imigracji, to i tak samemu nie przestaniesz

   • Zwłaszcza taka choćby islamska Jordania z tym ISIS tak bardzo współpracuje. Nie myliłem się, jesteś gościem któremu propaganda prawacka wyprała mózg. Nie ma dla ciebie żadnej nadziei niestety. Masz swój świat odmienny od tego co dzieje się naprawdę. Jesteś jednym z takich ludzi, którzy potrafią pobić gościa z Chile, który uczy tańca mówi po polsku i mieszka w Polsce 10 lat z żoną Polką. Jednak propaganda działa i nagle staje się wrogiem i ciapatym imigrantem! (autentyczna historia) Magia pojebanej propagandy. Wszystko sobie wymyślicie byleby wyładować swoje stulejarzowe frustracje. Zawsze znajdzie się “wróg ojczyzny”. To już za Hitlera gładziutko przeszło. W ZSRR zresztą też. A potem mamy “sukcesy” typu wybór PIS. Skasujemy in-vitro, ale damy 500+. O wiele więcej dzieci urodziłoby się z nieporównywalnie tańszego invitro niż z tego 500+ które de facto jest nierentowne. FLAGOWY program, a tak wszyscy Polacy ładnie zagłosowali na prawaczków. Bo Jarek potrafi świetnie wskazywać wrogów narodu i nacjonalizować wszystko co się da. Zaczajając od TV. NSDAP też tak robiło:) Posrana sytuacja totalnie i praktycznie z tak zrytymi baniakami wyborców to ten kraj na nogi nie stanie. Zawsze będziemy zadupiem Europy z którego będą się naśmiewać. Zbyt dużo podobnie zakutych łbów jak twój:) Nic do nich nie dotrze poza propagandą (czyli tym co ma dotrzeć – starannie wyselekcjonowaną i przeżutą papką). Ale ładnie się ją szamie i lekko trawi, bo w końcu daje sposobność do legalnego wyzwalania własnej prymitywności.

   • Koleś, ty już totalnie odleciałeś w swoich wyimaginowanych bredniach – a co ma Jordania do rzeczy koleś, skoro twoja islamska Turcja jawnie nie tylko handluje ale i wspiera ISIS, to samo Arabia Saudyjska, po cichu także ZEA, ale OK, tymczasem m.in. w Jordanii to się kamuflują twoi islamscy zamachowcy z Hamasu, pewnie dla ciebie to fajnie kogoś zabić w zamachu, ciekawe jakbyś doświadczył tego na własnej skórze to byłoby ci fajnie.
    Właśnie ty pokazałeś, że jesteś prymitywnym lewackim burakiem wkładającym wszystkich do jednego wora, kierującym się ideologicznymi stereotypami zasłyszanymi w telewizji – co ma jakiś Chilijczyk do rzeczy, znowu mieszasz celowo wszystko w jedno.
    Zniżając się do twojego poziomu, to powinienem powiedzieć, że ty jesteś jednym z tych ludzi, którzy kupili fikcyjny syryjski paszport i zrobili zamach i zamordowali niewinnych ludzi.
    Z jednym się zgodzę – tak propaganda działa – ta kłamliwa lewicowa, i ona wyprała mózgi takim jak ty, przez ty i tobie podobni wkręciliście sobie, że macie rację – i nie chcecie spojrzeć prawdzie w oczy, jak np w Szwecji.
    Dlatego też tacy jak ty stosują pseudoargumenty uogólniające na wszystkich oraz inwektywy bez jakichkolwiek uzasadnień.
    Najpierw Europa i Europejczycy stali się celem islamistów, którzy w celu osiągnięcia swoich – tak – nazistowskich celów – podają się m.in za uchodźców itp. To trzeba być wyjątkowym sk..elem żeby tak jak ty usprawiedliwiać ataki, pobicia, morderstwa niewinnych ludzi przez twoich arabskich i afrykańskich aniołków. Dalej wmawiaj sobie że ty i tobie podobni macie racje, a reszta to naziści, faszyści itd – to właśnie wy jesteście lewicowymi nazistami, w NIemczech te twoje bojówki robią burdy i dra ryje “precz z Niemcami”, za chwilę przyjda i beda wołać z tobą w jednym szeregu precz z Polską, nie tak dawno podpalili dom człowiekowi, który tylko słownie protestował przeciwko aborcji – mozna się nie zgadzać z kimś ale podpalac kogoś to trzeba juz naprawde być swirem. To są lewacy – i to oni są nazistami – i najgłosniej drą ryje na innych, że są odwracając uwagę od siebie, metoda stara jak świat.
    A więcej podobieństw do Hitlera i ZSRR ma właśnie Unia Europejska, przeczytaj sobie dokumenty, akty prawne, wiem, nigdy tego nie robiłeś i pewnie nie chcesz, udajesz, że jak o czymś nie wiesz to tego nie ma, ale zmartwię cię – to tak nie działa. Pewnie wierzysz, że twoi lewicowi przywódcy unioeuropejscy z komisji europejskiej ( notabene nigdy przez nikogo nie wybrani w demokratycznych wyborach; w europarlamencie się tylko gada nonsensowne frazesy i nic nierobi, pooglądaj sobie obrady ) chcą twojego dobra, ale rozczaruję cię znowu – tacy jak ty są dla nich tylko “ciemnym i głupim ludem”, który łatwo mozna manipulować, tak samo myślą o was lewicowe media – jako o bezmyślnym trzodzie.
    Widzę ponadto, że jesteś jakimś wkurzonym wyborcą PO, Swetru tudzież innego lewicowego łajna, które samo się nazwało liberalnym i wylansowało.
    Widać również twoje ignorancję – jak lewicowcy zachodnioeuropejscy wprowadzają zasiłki, to dla takich jak ty wszystko dobrze i tak ma być, jak tutaj PISowcy wprowadzają to samo, to źle i całkowita negacja.
    Ta twoja hipokryzja w wielu aspektach nie jest normalna – to ślepa IDEOLOGIA, którą powinno się u ciebie leczyć, bo nie potrafisz myśleć samodzielnie.
    Następny przykład tego, że jesteś totalnie wyabstrahowany od rzeczywistości – nazywanie socjalistycznego PISu prawicą. Tobie i twoim lewaków już się z tego powielania kłamstw aż klepki poprzestawiały.
    A NSDAP stosowało metody dokładnie takie, jak stosują lewicowe media w Niemczech i Szwecji – totalna propaganda, kłamstwa, oszukiwanie ludzi, kupowanie sondaży pod konkretne tezy i wiele innych.
    A kraj nie staje na nogi, bo są tacy ludzie prymitywni i zakompleksieni jak ty, którzy zobaczą coś gdzie indziej i to ślepo łykają i myślą, że są fajni i nowocześni, tymczasem są burakami manipulowani przez innych dla ich korzyści.Tacy właśnie jak ty – podatni na manipulacje i wpływy innych, bez własnego zdania – i własnie tacy są wyjątkowymi ideologami i dlatego są groźni, bo gotowi rozpieprzyć własny kraj tylko dlatego bo coś sobie wkręcił. Tacy ludzie jak ty to mentalne zadupie XXI w. bez godności, wmawiający inaczej myślącym ludziom poczucie winy, niższości i kompleksy przed chorymi lewakami.
    Tymczasem większość mediów lewackich i lewaków dostaje kasę za głoszenie i propagowanie tych bredni i kłamstw, natomiast sami – zresztą tak jak i ty ( najprawdopodobniej ) – nigdy ani grosza nie dała na żadnego z tych “uchodźców”, nikogo nie przyjęła i zawsze miała to gdzieś, ( część z nich popierała nawet wojny w Afganistanie, Iraku i przewroty w Afryce i Syrii ) dopiero teraz przyszło “zlecenie”, to trzeba odwalić PR i reklamę. I to jest kwintesencją was – lewaków i socjalistów – hipokryzja, obłuda i pozoranctwo.

   • Kretynem jestes . To widac po sposobie wypowiedzi ….propaganda prawacka . Poczytaj sobie raczej Koran a może twój “lewacki “światopogląd sie zmieni . Polecam tez “szatańskie wersety ” Salmana Rushdiego ….którego to pokojowy islam skazał na śmierć.

 3. noo niestety, ale akurat w tym przypadku to pokazuje jaką traumę przeżywają dzieciaki uciekające stamtąd, pewnie naoglądały się taki obrazków sporo. caly czas powtarzam, ze przeciez nie byłoby problemu żeby przyjmować kobiety i dzieci stamtąd. to są prawdziwe ofiary wojny

 4. Po pierwsze to rysuje osoba starsza, nie dziecko. Po drugie bardzo często rysuje się to, co traumatycznego się przeżyło. W tym przypadku rysują jak ISIS zabija wyznawców islamu, a nie jak wyznawcy islamu zabijają kogoś innego.

  • nie zajmuj się analizą bo znowu tęczowy lewaku nie wziąłeś swoich różowych tabletek, i nieopatrzny sanitariusz zostawił niezabezpieczony komputer. trzeba będzie zaostrzyć dozór , a teraz biegnij zakapować na żydowski hejt stop, śmierdzielu. Już lewactwo się zebrało i komentuje jak to biedne dzieci są, nie maja w reku noży i broni i nie mogą zabijać jeńców. Walcie się POpaprańcy.

   • Jack… Wstyd mi za takich jak Ty tutaj prostaków, którzy psują wizerunek prawicowców swoimi wypowiedziami. Mam jeszcze nadzieję, że jesteś lewackim trollem, który próbuje nam zaszkodzić na zasadzie ataku “false flag”. Jeśli się mylę, to apeluję do kolegów, by prezentowali choć minimalnie wyższy poziom dyskusji z przeciwnikami, bo akurat Mateusz wyraził się sensownie i bez prowokacji, więc taki niskich lotów wyjazd w jego stronę jest po prostu żenujący i jeśli masz inne zdanie, to nikogo tak nie przekonasz robiąc z siebie intelektualne dno. CWP!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here