Wraz z wiosną na Europę ruszy wielka armia islamskich imigrantów! Wideo!

1
10557

Oblężenie Aleppo przez wojska Assada, przy wsparciu rosyjskiego lotnictwa, przynosi wymierne rezultaty. Do granicy turecko-syryjskiej zaczęły zmierzać dziesiątki tysięcy uchodźców. Spora część z nich będzie chciała się przedostać do Europy. Czy racje ma minister rozwoju Niemiec, który stwierdził kilka tygodni temu, że prawdziwa fala uchodźców z Bliskiego Wschodu dopiero nadejdzie?

Przypomnijmy, że minister rozwoju Niemiec Gerd Mueller powiedział na początku stycznia tego roku, że największa fala migracyjna dopiero przed nami. Jego zdaniem do Europy dotarło dotychczas zaledwie 10 proc. uciekinierów z Syrii i Iraku, zaś od 8 do 10 milionów ludzi już jest – albo niebawem będzie – w drodze.

Obserwując to, co dzieje się na pograniczu syryjsko-tureckim można odnieść wrażenie, że Mueller miał racje.

https://www.youtube.com/watch?v=8iFQU56GX-I

W listopadzie kanclerz Angela Merkel powiedziała, że imigrantów czy tych, którzy wyjadą z terenów objętych wojną, jest ok. 60 mln. Jeżeli przynajmniej połowa z tych ludzi dotrze do Europy w najbliższym czasie, to to, co się dzieje teraz wokół imigrantów to dopiero kropla w morzu wielkiej imigranckiej fali, która w ciągu najbliższych lat może zalać Europę.

Kilka słów o tym jak imigranci docierają do Europy możecie odsłuchać na jednym z moim filmów. Wraz ze wzrostem temperatur, już od kwietnia miliony, biednych i roszczeniowych mieszkańców Afryki i Bliskiego Wschodu ruszą ku bramom naszego kontynentu… a o ile nie zmienimy chorego prawa, nakazującego pomagać rozbitkom, to Europa upadnie. Jedyny ratunek? Natychmiastowa, przymusowa deportacja oraz zawracanie wszelkich łodzi z imigrantami.

 

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here