WSPIERAMY MARY WAGNER. PODPISZ PETYCJĘ!

0
3714

Znana kanadyjska obrończyni życia Mary Wagner została uznana winną utrudniania prowadzenia działalności gospodarczej tzw. „kliniki” aborcyjnej. Została aresztowana po tym jak namawiała kobiety do odstąpienia od aborcji i oferowała im pomoc. Prokurator domaga się dla niej 18 miesięcy więzienia. Dokładna wysokość kary zostanie ogłoszona 12 września. Możesz na to wpłynąć! Sędzia prowadzący sprawę pozwolił Mary przedłożyć listy od swoich sympatyków i przyjaciół, które wyrażają pozytywne opinie na jej temat. Dlatego podpisz petycję, której treść w języku angielskim zostanie w Twoim imieniu wysłana na adres e-mail sędziego Erica R. Libmana. Czasu jest bardzo mało!


Szanowny Panie Sędzio,

Zwracam się do Pana w związku z postępowaniem w sprawie Mary Wagner dotyczącej utrudniania działalności gospodarczej tzw. klinik aborcyjnych. Sam zarzut wydaje się całkowitym nieporozumieniem wobec faktu, jakim jest prawdziwy cel jej działalności – walkę o życie dzieci.

Podczas pobytu w Polsce w roku 2014 i 2016 dowiedziałem/dowiedziałam się, że motywem jej działania jest głębokie przekonanie, iż życie ludzkie zaczyna się od poczęcia, a w efekcie aborcja skutkuje śmiercią człowieka. Co ważne, Mary nie opiera swojego przekonania na emocjach, czy światopoglądzie, lecz jako osoba wykształcona odwołuje się do aktualnej wiedzy medycznej.

Wiedza, to nie tylko przywilej. To także obowiązek do dzielenia się nią, w szczególności jeżeli dotyczy ona informacji mających wpływ na życie człowieka. W konsekwencji, Mary Wagner czuje się zobowiązana do występowania w obronie nienarodzonych dzieci, mając świadomość tego, że często brak informacji, a nie zła wola stanowią dla nich śmiertelne zagrożenie. To poczucie odpowiedzialności wynika z głębokiej empatii i życzliwości, jaką Mary Wagner żywi do wszystkich ludzi, również tych, którzy mają odmienne przekonania, a nawet ją prześladują. Świadczy o tym chociażby fakt, że podejmowane przez Mary Wagner działania mają charakter wyłącznie pokojowy. Nie stosuje ona przemocy, ani jej nie pochwala.

Mary Wagner to osoba pokorna i skromna. Mary jest sumieniem naszych czasów. Występuje w obronie tych, którzy sami bronić się nie mogą. Zniesienie niewolnictwa w wieku XIX, a także rasistowskich przepisów w wieku XX, było możliwe dzięki zaangażowaniu wielu ludzi sumienia, którzy sprzeciwiali się obowiązującym regulacjom prawnym. Dzisiaj są dla nas niekwestionowanymi bohaterami, którzy odważyli się postawić prawdę i zasady moralne ponad niesprawiedliwe prawo.

Szanowny Panie Sędzio, dziękuję bardzo, że zezwolił Pan na przesyłanie opinii w sprawie Mary Wagner. Mam nadzieję, że wydając wyrok, weźmie Pan pod uwagę szlachetne intencje, którymi kierowała się Mary Wagner, pokojowy charakter jej działań, szacunek dla wartości moralnych, które ukształtowały naszą cywilizację, a także treść łacińskiej paremii: lex iniustissima non est lex.

Kliknij aby podpisać: ratujdzieci.pl/uratuj-mary-przed-wiezieniem/

Ignorancją i cynizmem w działalność na rzecz obrony życia ludzkiego! Prawdziwa twarz postkomunistycznej „Polityki”!

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here