Wyborcze kpiny z Polaków

1
1754

Tak sobie czytam o tych wyborach i się zastanawiam kiedy Polacy pójdą po rozum do głowy i zaczną składać wizyty w domach naszej klasie politycznej. Jak kilku zawiśnie, kilka majątków spłonie, kilku wywiozą na taczkach to może wreszcie Polacy zasłużą sobie na trochę szacunku ze strony rządzących.

Piłsudski Bić Kurwy i Złodziei
Piłsudski Bić Kurwy i Złodziei

Jak żyć w kraju rządzonym przez ludzi, którzy afery produkują z prędkością światła? Jedna afera, która w normalnym państwie spowodowałaby dymisję rządu, jeszcze nie minie a już kolejna ją zasłania. Kto jeszcze pamięta, że premier Polski wiedział o aferze Amber Gold? Kto pamięta, że minister odpowiedzialny za polskie służby był podsłuchiwany i stwierdził, że Polska to kupa kamieni? Kto zauważa, że posłowie pobierają miliony złotych na fikcyjne podróże? Kto pamięta, że podniesiono nam wiek emerytalny? Teraz na głównym planie to że 200 milionów złotych poszło sobie w błoto na jakieś tam wybory gdzie wyrzuca się 25% głosów społeczeństwa jako nieważne. Jak daleko to jeszcze zajdzie? Te cholerne pasożyty nie będą bać się niczego dopóki to im się do dupy nie dobierzemy. Dopóki np. Marsz Niepodległości albo któryś z protestów Solidarności zamiast niszczyć przystanki w Warszawie, rozpierdzieli kilka mieszkań i twarzy panów polityków – wtedy może wreszcie zaczną się liczyć ze społeczeństwem. Siedząc przed telewizorkiem i oglądając mordy Kuźniara, Lisa czy Olejnik czy jak pedał komentuje wygląd kobiet czy jak stara komunistyczna aktorka komentuje jak trzeciorzędowy aktorzyna tańczy – nic nie zdziałacie a te mendy nadal będą się Wam śmiać w twarz, zwiększać podatki i jawnie okradać resztki tego co zostało…

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. Hm, nie ma mnie nigdzie oprócz jednej strony z blogami, od niedawna zresztą. Ale…miło poznać, ma Pan nowego sympatyka, pewno duu…żo starszego. Tak, pisania ONI się nie boją. Boją się działania. Ale to najtrudniejsze. Pozdr. /Właśnie czytam Piłsudskiego…/Urbankowskiego/1000 stron ale dość kompletne. Polecam.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here