ZABRAKŁO NUTELLI! No to imigranci podpalili centrum pomocy uchodźcom... - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

ZABRAKŁO NUTELLI! No to imigranci podpalili centrum pomocy uchodźcom…

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

7 czerwca doszło do podpalenia hali w Düsseldorfie. Mieściło się w niej centrum pomagające uchodźcom. Obiekt spłonął całkowicie. Teraz o dokonanie przestępstwa oskarżono dwóch uchodźców. Powód podpalenia hali szokuje. Poszło o brakujące… słodycze.

W czerwcowym zdarzeniu obrażenia odniosło 26 osób. Straty oceniono na około 10 milionów euro. Zdarzenie miało miejsce w islamskim miesiącu postnym – ramadanie. Wtedy też uchodźcy w ciągu dnia nie jedli, co wywoływać miało agresję. Zgodnie z muzułmańskimi zasadami w ramadanie można jeść tylko w nocy. W ciągu dnia ośrodek serwował uchodźcom zamiast obiadów jedynie słodkie przekąski. Tego było jednak za mało.

O podpalenie oskarżono Algierczyka oraz Marokańczyka. Pierwszy odpowie również za uszkodzenie ciała, zaś drugi za nawoływanie pozostałych imigrantów do wzniecania następnych pożarów.

Uchodźcy z krajów islamskich mieli być rozgoryczeni z powodu głodu, dlatego też wieczorny brak Nutelli wywołał u nich agresję. Ta zaś przerodziła się w podpalenie hali w Düsseldorfie. Podczas pożaru imigranci mieli krzyczeć, że „nie ma wystarczająco dużo Nutelli, żelków i czekolady”.

Uchodźcom przewraca się w głowach. We Włoszech zorganizowali protest z powodu tiramisu!

Za: pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,224FaniLubię
17,874ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy