w

ZACZĘŁO SIĘ! Syryjczycy ZARŻNĘLI Polaka w Görlitz, tuż przy naszej granicy!

Jak podało Radio Lausitz, przed dwoma dniami nastąpił krwawy atak w galerii handlowej City Center w Görlitz, na granicy z Polską. Dwaj azylanci z Syrii (w wieku 18 i 21 lat) napadli na naszego rodaka. Jeden z napastników przy użyciu specjalnie zaprojektowanego sygnetu – który może zostać użyty jako bron – dokonał głębokiego cięcia na szyi Polaka. Jest to biżuteria zaprojektowana w ten sposób, że na ręce wygląda jak zwykły sygnet. Jednak od spodu obręczy znajduje się ostry jak brzytwa zadzior, czasami nawet długości 5 mm, który jest wykonany z wolframu lub tytanu.

Aby zaatakować ofiarę skutecznie należy zajść ją od tyłu, następnie jedną ręką nakryć usta, zaś drugą chwycić za gardło tak, aby palec wskazujący prawej ręki dotykał opuszka ucha lewego ofiary. Następnie przyciskając dłoń dość silnie tak, aby zadzior wszedł w ciało ofiary dokonać trzeba przesunięcia po szyi. Rozcięcie jest na tyle skuteczne że ofiara ma małe szanse na przeżycie , a jeśli robi to osoba dobrze przeszkolona ofiara na pewno umiera.

Niestety brak jest kolejnych doniesień o stanie zaatakowanego na oczach tłumu klientów galerii Polaka oraz działaniach policji.

I co? Jest jeszcze ktoś kto chce przyjmować islamskich imigrantów? A może płacić 250 tysięcy euro za każdego, którego nie przyjmiemy? MERKEL MA NA SWOICH RĘKACH POLSKĄ KREW!

6 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

We Francji stan wyjątkowy. Chaos i zamieszki ogarnęły cały kraj. Tymczasem UE wciąż interesuje się Polską i stawia nam ultimatum…

Państwo Islamskie planuje falę zamachów. Francja jest „oczywistym celem”!