ZACZĘŁO SIĘ! Syryjczycy ZARŻNĘLI Polaka w Görlitz, tuż przy naszej granicy!

6
213158

Jak podało Radio Lausitz, przed dwoma dniami nastąpił krwawy atak w galerii handlowej City Center w Görlitz, na granicy z Polską. Dwaj azylanci z Syrii (w wieku 18 i 21 lat) napadli na naszego rodaka. Jeden z napastników przy użyciu specjalnie zaprojektowanego sygnetu – który może zostać użyty jako bron – dokonał głębokiego cięcia na szyi Polaka. Jest to biżuteria zaprojektowana w ten sposób, że na ręce wygląda jak zwykły sygnet. Jednak od spodu obręczy znajduje się ostry jak brzytwa zadzior, czasami nawet długości 5 mm, który jest wykonany z wolframu lub tytanu.

Aby zaatakować ofiarę skutecznie należy zajść ją od tyłu, następnie jedną ręką nakryć usta, zaś drugą chwycić za gardło tak, aby palec wskazujący prawej ręki dotykał opuszka ucha lewego ofiary. Następnie przyciskając dłoń dość silnie tak, aby zadzior wszedł w ciało ofiary dokonać trzeba przesunięcia po szyi. Rozcięcie jest na tyle skuteczne że ofiara ma małe szanse na przeżycie , a jeśli robi to osoba dobrze przeszkolona ofiara na pewno umiera.

Niestety brak jest kolejnych doniesień o stanie zaatakowanego na oczach tłumu klientów galerii Polaka oraz działaniach policji.

I co? Jest jeszcze ktoś kto chce przyjmować islamskich imigrantów? A może płacić 250 tysięcy euro za każdego, którego nie przyjmiemy? MERKEL MA NA SWOICH RĘKACH POLSKĄ KREW!

Komentarze:

komentarzy

6 KOMENTARZE

  1. Dezinformacja to jak zdrada !!!
    Nie ważne na czyją korzyść czy niekorzyść, manipulowanie i wyolbrzymianie, przekręcanie i manipulowanie jest zdradą – Prawica ? Lewica ? – jeden chuj, wszędzie kłamią !!!!

  2. “Poszkodowany odniósł ranę ciętą w okolicach szyi, została mu udzielona pomoc ambulatoryjna. Według pierwszych ustaleń policji, skaleczenie nastąpiło przy użyciu pierścienia jednego ze sprawców. Ta część biżuterii sprawcy została zabezpieczona jako materiał dowodowy. W czasie bójki lekko ranny został także jeden ze sprawców. Policja kryminalna prowadzi śledztwo w tej sprawie.” http://www.tvp.info/25450739/syryjczycy-ranili-polaka-w-centrum-handlowym-w-goerlitz

    Naprawdę, zarżnęli? :D

  3. Parszywe kłamstwo! Polaka nie zaatakował Syryjczyk, a dwaj Rosjanie. Świadomie kłamiecie albo po prostu nie potraficie zweryfikować źródła informacji. Żałosne.

  4. Drogi Pani Matecki, dziekuję za informację, którą podało radio w przerwie między reklamami. Biorąc pod uwagę, że wiem jakich miewa Pan czytelników pochwlam informację, że Görlitz jest blisko granicy z Polską. Powiedziałbym nawet, granica przebiega przez Görlitz. Imponujący jest opis skutecznego używania brzytwy ukrytej w sygnecie, z podkreśleniem detalu, iż należy podejść ofiarę od tyłu. Rozumiem, ma Pan to już przetrenowane i dobrze utrwalone.
    Tak, widać, że poci się Pan nad tym w wolnych chwilach. Proponuję spacery na świeżym na powietrzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here