w ,

Znów opozycja dostaje po głowie. Kinga Duda zostaje w Polsce i rozpoczyna aplikację – a tyle atakowali…

W czasie kampanii prezydenckiej Andrzej Duda był wielokrotnie atakowany przez internautów z powodu decyzji swojej córki o wyjeździe z kraju. Kinga Duda po niedawno ukończonych studiach prawniczych na Uniwersytecie Jagiellońskim wyjechała na staż w Londynie. Absurdalne wypowiedzi atakujące rodzinę Prezydenta, były bardzo często formułowane przez zwolenników szeroko pojętej integracji europejskiej, w której granice Europy są rozmyte.

Dla mojego pokolenia studia, czy praca poza granicami Polski są traktowane bardzo często jako normalny element edukacji, zdobywania doświadczenia zawodowego. Dziesiątki programów stypendialnych i otwartość uczelni na zagranicznych studentów ułatwiają tymczasowe przemieszczanie się wewnątrz Unii Europejskiej – bardzo wielu Polaków zdobywa doświadczenie zagranicą i wraca do kraju prowadzić swoją działalność zawodową, to dziś normalne. Dlaczego zatem ktoś miałby zabraniać córce Prezydenta realizowania swoich ambicji zawodowych?

Sama Kinga Duda wybija jednak oponentom swojego ojca ten abstrakcyjny argument i wraca do kraju. – Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i już nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to już końcówka i wykona ją zdalnie. Cieszę się, że Kinga będzie na miejscu. Bardzo jej kibicuję i trzymam za nią kciuki – mówił dla “Super Expressu” prof. Jan Tadeusz Duda, dziadek Kingi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Posłanka PO chce zupełnie zakazać łowiectwa? [WIDEO]

Gwiazdorstwo budowane na oszustwie. Wnuk komendanta Auschwitz – Reiner Hoess.