https://www.pch24.pl/swiat-wedlug-brauna?ka=002251
w ,

Zostań darczyńcą portalu PCh24.pl i otrzymaj książkę: „Świat według Brauna”. Pomóż, wesprzyj katolickie media!

Takiej książki jeszcze nie było! Poznaj świat, w którym nie ma miejsca na lewicową propagandę. Czasem trudny, ukazujący brutalną prawdę, ale zawsze uczciwy, pełen katolickich i szczerze patriotycznych wartości. Oto „Świat według Brauna” oczami samego zainteresowanego oraz redaktorów PCh24.pl: Piotra Doerre i Krystiana Kratiuka.

DLACZEGO POWSTAŁA TA KSIĄŻKA?

W dzisiejszych czasach brakuje głosu ludzi wybitnych. Lukrowani bohaterowie telewizji śniadaniowych nachalnie przedstawiani nam są jako „eksperci od życia”. Niemoralni celebryci i doktrynerzy rewolucji seksualnej narzucają swoją hedonistyczną filozofię milionom Polaków. Dlatego portal PCh24.pl podjął kontrofensywę, by prezentować prawdziwe indywidualności. Ludzi, którzy naprawdę mają wiele do powiedzenia. Tak powstała książka „Świat według Brauna”, która jako pierwsza rozpoczyna serię wydawniczą wywiadów z wybitnymi osobistościami.

JAKI JEST ŚWIAT WEDŁUG GRZEGORZA BRAUNA?

Bezkompromisowy. To świat, w którym nie ma miejsca na uprawianie lewicowej propagandy. Czasem trudny, ukazujący brutalną prawdę, ale zawsze uczciwy, pełen katolickich i szczerze patriotycznych wartości. Serdecznie zapraszamy do wejścia w ten świat, aby chociaż na moment uwolnić się od lewicowo-liberalnej papki serwowanej nam na co dzień przez media głównego nurtu.

Więcej informacji tutaj: 

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Polacy z Kazachstanu i Kurdowie z Bliskiego Wschodu. Nasi księża chrzczą narody świata!

Polska traci od 30 nawet 46 miliardów złotych w skali roku! Największe korporacje będą musiały ujawnić, jakie w Polsce płacą (lub nie płacą) podatki!