Córka Czesława Niemena o KOD: spadkobiercy czerwonej zarazy wycierają sobie gębę hitem mojego ojca!

0
1594

Sobotnia manifestacja Komitetu Obrony Demokracji, Nowoczesnej, Platformy Obywatelskiej, SLD i PSL czyli innymi słowy postkomuny dobitnie pokazała jak owe organizacje traktują prawo. Po zespole Lombard: (KOD bezprawnie wykorzystał utwór „Przeżyj to sam” zespołu Lombard, zobacz odpowiedź zespołu!), okazało się również, że nielegalnie wykorzystano utwory Czesława Niemena i zespołu Ludola.

Córka Niemena, Natalia Niemen w ostrych słowach skomentowała wykorzystanie utworu „Dziwny jest ten świat” przez „potomków biologicznych, bądź duchowych komuchów”, stwierdziła, że spadkobiercy czerwonej zarazy, dzień przed 13stym grudnia wycierają sobie gębę jego hitem.

Tutaj cały post:

O KOD- dzie, WYKORZYSTANIU NIEMENA I 13 - STYM GRUDNIA. Z DEDYKACJĄ DLA TYCH, KTÓRZY ZAMIAST MYŚLEĆ SAMODZIELNIE, BEZMYŚ...

Posted by Natalia Niemen on 15 grudnia 2015Mogę to skomentować jedynie filmem, który wczoraj zmontowałem: „Nigdy jeszcze tak okrutnie nie chłostano grzbietów naszych batem kłamstwa i obłudy”


 

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCHORE!!! Rafał Dutkiewicz w jarmułce przeprasza Żydów w imieniu Polaków!
Następny artykułGłodny Lis w pustym kurniku
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ