Słubice: Imigranci przychodzą z Niemiec, zaczepiają i molestują Polki!

8
146032

Radio Szczecin poinformowało, że islamscy imigranci mieszkający w Niemczech, przechodzą na polską stronę (w Słubicach) i zaczepiają Polaków, głównie kobiety! Ludzie, którzy przybyli nielegalnie do Europy, korzystają ze strefy Schengen i mogą swobodnie wkraczać na terytorium Polski! To jest realne zagrożenie! 

Radio Szczecin przytoczyło wypowiedź dziewczyny studiującej we Frankfurcie nad Odrą, a mieszkającej w Słubicach: „W ostatnim czasie czuje trochę dyskomfort chodząc po Słubicach, ponieważ widać dużo imigrantów. Te osoby chodzą i zaczepiają, zwłaszcza kobiety. Moje trzy koleżanki miały niestety dosyć przykrą sytuację. Dwie zaczepiali słownie, a jedną mężczyzna zaczął dotykać.”

W związku z incydentami z udziałem imigrantów zaczepiających kobiety po polskiej stronie granicy, wojewoda lubuski, Władysław Dajczak zarządził dodatkowe patrole policji i straży granicznej głównie na ulicach Słubic.

Źródło: radioszczecin.pl

Zaczyna się? Czy polskie władze będą swobodnie patrzeć jak ciemnoskórzy najeźdźcy molestują kobiety w naszym kraju? W Szwecji czy w Niemczech nie można już swobodnie wypowiadać się na temat imigrantów i popełnianych przez nich przestępstw (Naloty niemieckiej policji za pisanie nieprzychylnych islamistom komentarzy!), to samo zaczyna dziać się w Polsce, w ciągu ostatnich dni byliśmy świadkami ataku na środowiska narodowe, a sam dostałem 30 dniowego bana na Facebooku za umieszczenie symbolu „falangi”. O ile się nie opamiętamy to absurdy politycznej poprawności nas zniszczą!

Okładka wSieci coraz bardziej aktualna!
Okładka wSieci coraz bardziej aktualna!

Komentarze:

komentarzy