w

Słubice: Imigranci przychodzą z Niemiec, zaczepiają i molestują Polki!

Zdjęcie poglądowe, za: jtf.org

Radio Szczecin poinformowało, że islamscy imigranci mieszkający w Niemczech, przechodzą na polską stronę (w Słubicach) i zaczepiają Polaków, głównie kobiety! Ludzie, którzy przybyli nielegalnie do Europy, korzystają ze strefy Schengen i mogą swobodnie wkraczać na terytorium Polski! To jest realne zagrożenie! 

Radio Szczecin przytoczyło wypowiedź dziewczyny studiującej we Frankfurcie nad Odrą, a mieszkającej w Słubicach: “W ostatnim czasie czuje trochę dyskomfort chodząc po Słubicach, ponieważ widać dużo imigrantów. Te osoby chodzą i zaczepiają, zwłaszcza kobiety. Moje trzy koleżanki miały niestety dosyć przykrą sytuację. Dwie zaczepiali słownie, a jedną mężczyzna zaczął dotykać.”

W związku z incydentami z udziałem imigrantów zaczepiających kobiety po polskiej stronie granicy, wojewoda lubuski, Władysław Dajczak zarządził dodatkowe patrole policji i straży granicznej głównie na ulicach Słubic.

Źródło: radioszczecin.pl

https://www.youtube.com/watch?v=vP1oGvEN_s8

Zaczyna się? Czy polskie władze będą swobodnie patrzeć jak ciemnoskórzy najeźdźcy molestują kobiety w naszym kraju? W Szwecji czy w Niemczech nie można już swobodnie wypowiadać się na temat imigrantów i popełnianych przez nich przestępstw (Naloty niemieckiej policji za pisanie nieprzychylnych islamistom komentarzy!), to samo zaczyna dziać się w Polsce, w ciągu ostatnich dni byliśmy świadkami ataku na środowiska narodowe, a sam dostałem 30 dniowego bana na Facebooku za umieszczenie symbolu “falangi”. O ile się nie opamiętamy to absurdy politycznej poprawności nas zniszczą!

https://www.youtube.com/watch?v=eHfpBHuP7QI

Okładka wSieci coraz bardziej aktualna!
Okładka wSieci coraz bardziej aktualna!

12 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Ludność powinna się uzbroić i zorganizować pod telefonem do zmasowanego działania , bez sąsiada ani rusz …. wyjdą oni to zebrać się i stawić czoła stanąć na przeciw …..nie liczcie na policję bo oni to wiedzą i po ich stronie bd stać

  2. Śmieszą mnie te wypowiedzi polskich niby “dżentelmenów” Nie słyszę słow oburzenia na zachowania Polaków, którzy na Marszu Niepodległosci skopali i opluli protestujace pokojowo dziewczyny. Kazdego dnia jest nowa informacja o pobitych kobietach przez partnerów. Nie mówiąc już o dzieciach nawet paromiesiecznych gwałconych i bitych na śmierć przez polskich bandytów. Nie slyszę słów w obronie bezbronnych dzieci, które umierają w mękach.. A tutaj taka ODWAGA !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Jan Pawel II. Nie lękajcie się! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!

Partia KORWiN: Jugendamt chce germanizować polskie dzieci!