Słubice: Imigranci przychodzą z Niemiec, zaczepiają i molestują Polki! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Słubice: Imigranci przychodzą z Niemiec, zaczepiają i molestują Polki!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Radio Szczecin poinformowało, że islamscy imigranci mieszkający w Niemczech, przechodzą na polską stronę (w Słubicach) i zaczepiają Polaków, głównie kobiety! Ludzie, którzy przybyli nielegalnie do Europy, korzystają ze strefy Schengen i mogą swobodnie wkraczać na terytorium Polski! To jest realne zagrożenie! 

Radio Szczecin przytoczyło wypowiedź dziewczyny studiującej we Frankfurcie nad Odrą, a mieszkającej w Słubicach: “W ostatnim czasie czuje trochę dyskomfort chodząc po Słubicach, ponieważ widać dużo imigrantów. Te osoby chodzą i zaczepiają, zwłaszcza kobiety. Moje trzy koleżanki miały niestety dosyć przykrą sytuację. Dwie zaczepiali słownie, a jedną mężczyzna zaczął dotykać.”

W związku z incydentami z udziałem imigrantów zaczepiających kobiety po polskiej stronie granicy, wojewoda lubuski, Władysław Dajczak zarządził dodatkowe patrole policji i straży granicznej głównie na ulicach Słubic.

Źródło: radioszczecin.pl

Zaczyna się? Czy polskie władze będą swobodnie patrzeć jak ciemnoskórzy najeźdźcy molestują kobiety w naszym kraju? W Szwecji czy w Niemczech nie można już swobodnie wypowiadać się na temat imigrantów i popełnianych przez nich przestępstw (Naloty niemieckiej policji za pisanie nieprzychylnych islamistom komentarzy!), to samo zaczyna dziać się w Polsce, w ciągu ostatnich dni byliśmy świadkami ataku na środowiska narodowe, a sam dostałem 30 dniowego bana na Facebooku za umieszczenie symbolu “falangi”. O ile się nie opamiętamy to absurdy politycznej poprawności nas zniszczą!

Okładka wSieci coraz bardziej aktualna!
Okładka wSieci coraz bardziej aktualna!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy