8 letnia szwedzka dziewczynka skarży się na molestowanie przez imigrantów! Zobacz WIDEO! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

8 letnia szwedzka dziewczynka skarży się na molestowanie przez imigrantów! Zobacz WIDEO!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Matka 8 letniej dziewczynki jest zrozpaczona, liczy na to że to nagranie wpłynie na zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przez dysfunkcyjne państwo. Ostatnio w Swedistanie ichnie “tęczowe gestapo” przestrzega przed wychodzeniem samemu po zmroku na skutek plagi gwałtów – multikulti w praktyce. 

Dziewczynka opowiada o tym jak zachowują się imigranci z Bliskiego Wschodu na basenie. Była dotykana i próbowano ją odciągnąć, gdyby nie jej matka to prawdopodobnie zostałaby zgwałcona.

ZOBACZ: Szwedzkie Absurdy #3983 | Szwedki zakładają hijab aby wspierać muzułmanki!

Jak się zachował personel basenu? Dał rodzinie molestowanej dziewczynki kartę darmowego wstępu na basen. Nie wezwano nawet policji! Dziewczynka zapytana czy chce jeszcze kiedyś pójść na basen odpowiada wprost: “jeśli nie będzie tam imigrantów!”.

Film jest z angielskimi napisami:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,185FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy