Suwerenna Polska podczas konferencji prasowej zaprezentowała projekt ustawy, która będzie miała za zadanie ograniczenie dostępu do internetowych treści patologicznych. Marcin Warchoł przedstawił szokujące statystyki świadczące o tym, iż problem patostreamingu w naszym kraju jest bardzo powszechny. Okazuje się bowiem, że aż 84% nastolatków w wieku 13-15 lat natknęło się na treści tego typu. Poseł Suwerennej Polski zapowiedział rozprawienie się z tak deprawującym zjawiskiem.
– Jak pokazują badania, problem z patostreamingiem jest coraz większy. Aż 84% nastolatków w wieku 13-15 lat zetknęło się z patostreamingiem, a 37% oglądało takie treści, które są wulgarne, agresywne i pełne nienawiści. „Nie” dla promocji patologii w internecie. – powiedział Marcin Warchoł.
Wiceminister @marcinwarchol: Jak pokazują badania, problem z patostreamingiem jest coraz większy. Aż 84% nastolatków w wieku 13-15 lat zetknęło się z patostreamingiem, a 37% oglądało takie treści, które są wulgarne, agresywne i pełne nienawiści. „Nie” dla promocji patologii w… pic.twitter.com/Yd48PMqdC9
— Suwerenna Polska (@Suwerenna_POL) May 11, 2023

![Szokujący atak na siedzibę PiS: Wołaj Kaczyńskiego, bo cię zabiję! [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/wariat.jpg)










