O mnie

Autor strony: Dariusz Matecki

O stronie:

Stronę tworzę samemu, czasami ktoś podsyła mi na facebooku bądź w komentarzu nowe pomysły (za co jestem wdzięczny!). Pomysł na taką witrynę narodził się w mojej głowie już kilka lat temu ale niestety moje zdolności informatyczne pozwoliły mi zrobić jedynie pokraczne twory w html, kilkukrotnie kupowałem domenę (prawicowyinternet.pl), stawiałem stronę, napisałem kilka rzeczy i domena przepadała. Przełom nastąpił w grudniu 2013 roku kiedy odkryłem wordpressa. Najpierw strona stała na darmowych szablonych a obecnie kupiłem szablon z Themeforest.

Początkowo strona miała być jedynie zbiorem prawicowych-patriotycznych piosenek zaangażowanych politycznie, z czasem ją rozwijałem i dodałem kolejne strony. Obecnie jest to bardziej mój osobisty blog. Piszę o tym co mnie interesuje, czego sam zawsze szukałem w Internecie.

Interesuję się historią, muzyką zaangażowaną politycznie, uważam się za patriotę, kochającego Polskę i Szczecin, uwielbiam starą muzykę, pieśni patriotyczne. Nigdy nie słuchałem rapu, do czasu jak odkryłem patriotyczny przekaz płynący z tych piosenek. Nie identyfikuję się ani z hip-hopem ani nie jestem kibicem (zupełnie piłką nożną się nie interesuję) ale znajdziecie na stronie wiele kibicowskich treści. Zdecydowałem się je tutaj wrzucić ponieważ widzę, że kibice to jedna z najbardziej aktywnych grup społecznych, kochająca ojczyznę.

Zapraszam do kontaktu w formularzu poniżej, jeśli uważasz, że coś powinienem zmienić/dodać/usunąć ze strony śmiało pisz do mnie!

Preferuję kontakt na Facebooku ale jeśli nie lubisz takiej formy kontaktu to śmiało skorzystaj z formularza na dole podając swojego e-maila albo napisać wprost na dariuszmatecki(at)gmail.com

Prawicowy Internet

Komentarze:

komentarzy

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.