Aborcja jest ok” – okładka „Wysokich Obcasów” wzbudziła spore kontrowersje (fot. „Wysokie Obcasy”/TVP Info)
w

„Aborcja jest ok”. Okładka i artykuł dodatku „GW” reklamuje mordowanie dzieci!

„Często słyszymy: społeczeństwo nie jest gotowe, musi dojrzeć. Społeczeństwo to nie awokado, ktoś musi wykonać tę pracę, dać głos kobietom. I powiedzieć: aborcja jest normalna” – rozpoczyna swój artykuł w „Wysokich Obcasach” Karolina Domagalska. Dodatek „Gazety Wyborczej” w swoim głównym materiale po raz kolejny wszczyna dyskusję wokół aborcji. Już sama okładka wzbudza spore kontrowersje.

– Ta okładka jest zrobiona specjalnie. Na różowym tle, żeby się dobrze kojarzyło, taka „cieplutka”. To jest działanie podprogowe. Obrzydliwe po prostu. To takie działanie, żeby młode dziewczyny zaczęły się przyzwyczajać do braku odpowiedzialności – mówi w rozmowie z portalem tvp.info grafik i publicysta Wojciech Korkuć, który sam jest autorem okładek dla wielu czasopism.

– To jest podprogowa banalizacja zabijania i braku odpowiedzialności za cudze i swoje życie – podkreślił Korkuć.

– Namolne, zupełnie na siłę twierdzenie, że aborcja jest normalna. Jeżeli ktoś chce nam wmówić, że aborcja jest normalna, to ja bym chciał zapytać: to w jaki sposób ta aborcja normalnie funkcjonuje w naturze? Gdyby to było takie normalne i było częścią normalnego życia, to człowiek nie miałby z tym problemu, to by się mogło normalnie wydarzyć. To się nie wydarza w normalny sposób, to ingerencja w jedne ciało, żeby zabić drugie ciało – stwierdził.

– Chciałbym powiedzieć – bo być może „Gazeta Wyborcza” czy „Wysokie Obcasy” tego nie wiedzą – że aborcja jest truciem dziecka, jest rozrywaniem dziecka na strzępy. Jeżeli jest nieskuteczna, to jest np. umieraniem dziecka na metalowym stole z głodu, z zimna, z rozpaczy, z samotności. Nie istnieje taka konfiguracja, w której można by było powiedzieć, że „aborcja jest ok” – stanowczo podsumował publicysta „Tygodnika Solidarność”.

Za: TVP.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Gadowski: Michnik sposobi się by oskarżać Polaków o wypędzenie Żydów w marcu

ABSURD HISTORII! Izrael odrzucił wniosek o uznanie zagłady Ormian za ludobójstwo!