Afganistan: muzułmanie zastrzelili pięć kobiet bo ośmieliły się podjąć pracę! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Afganistan: muzułmanie zastrzelili pięć kobiet bo ośmieliły się podjąć pracę!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Do zabójstwa pięciu kobiet i jednego mężczyzny doszło w pobliżu afgańskiego lotniska w Kandaharze, gdzie kobiety podjęły pracę zawodową. Napaści dokonało dwóch mężczyzn, którzy jadąc na motocyklach ostrzelali bus, którym podróżowały kobiety. W skutek ataku, zginął również kierowca pojazdu przewożącego pracowników lotniska.

O tragicznym zdarzeniu poinformowała agencja Reuters. Zastrzelone kobiety podjęły pracę na afgańskim lotnisku w Kandaharze. To kolejne tego typu tragiczne zdarzenie w Afganistanie, do którego dochodzi na skutek islamskiej radykalizacji. Jak podejrzewają miejscowe służby bezpieczeństwa, zamach mógł być tzw. honorowym zabójstwem, którego dokonują radykałowie na członkach swoich rodzin. Powodem takich zabójstw jest zazwyczaj odejście od radykalnego islamu lub złamanie islamskich reguł dotyczących emancypacji. Kobiety żyjące w środowiskach radykalnych muzułmanów nie mogą podejmować pracy zawodowej. Potwierdzeniem tezy afgańskiej policji może być fakt, że pasażerki busa zginęły w drodze do pracy.

ZOBACZ: 12-​letni sierota z Afganistanu okazał się być 21-​letnim dżihadystą-pedofilem!

Rzecznik prasowy lotniska w Kandaharze Samim Khpulwak poinformowała, że zastrzelone kobiety pracowały na terenie lotniska, ale były zatrudniane przez firmą zewnętrzną. Do ich zadań należało kontrolowanie pasażerek wchodzących na pokład samolotu.

Jak na razie żadna z organizacji nie przyznała się do zamachu.

Za: pch24.pl, źródło: tvp.info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,542FaniLubię
18,047ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy