w ,

Alfons specjalistą społecznym?! W USA to możliwe.

Stany Zjednoczone, dawno już zatraciły swoją osobowość na rzecz zafiksowanych, chorych ideologii jakie głoszą “mesjasze” XXI wieku. To nieprawdopodobne, jak dumny niegdyś naród upada powoli, godząc się na wszystko w ramach równości, solidarności i tolerancji.

Coraz częściej możemy spotkać się z przejawami szaleństwa, jakie opanowuje kolejne miejsca. Sytuacja jaka wydarzyła się w Seattle pokazuje tylko, w jakim miejscu się znaleźliśmy.

Miasto Seattle, podpisało w lipcu bieżącego roku umowę z niejakim Andre Taylorem i jego grupą Not This Time. Taylor to oskarżany o sutenerstwo przestępca, znany min. z filmu American Pimp (1999).

Taylor pojawił się w filmie dokumentalnym American Pimp z 1999 roku, w którym badał „stręczycielską subkulturę” i znany jest z tego, że przechwalał się zapłodnieniem młodych dziewcząt, które sutenerował.

Grupa, którą założył alfons probuje jednoczyć rodziny poszkodowane w czasie policyjnych strzelanin. Po śmierci innego przestępcy Georga Floyda Taylor wraz ze swoimi ludźmi organizował liczne manifestacje. Aktualnie, będąc na utrzymaniu władz Seattle, Taylor inkasował będzie
150 000$ rocznie. Kwota szokująca, szczególnie jak na przestępcę, który za swoje poczynania w normalnym świecie trafiłby do więzienia.

Andre Taylor jest również autorem kilku cytatów, dokładnie pokazujących kim jest on i podobni mu przedstawiciele bandyckiego ruchu BLM.

Ja, jako czarny człowiek, mam prawo do zapłaty za mój geniusz lub za wszystko, co może zapewnić moja organizacja.

Czarni ludzie jako całość od bardzo dawna nie byli w miejscu, w którym można by wynagrodzić ich geniusz lub swoją pracę.

Jak widać, można być dumnym z bycia czarnym, jednak duma z bycia białym to już rasizm.
Ktoś kiedyś powiedział, że biali ludzie nie powinni być dumni ze swojego koloru skóry. Dumą powinna nas napawać historia naszej cywilizacji łacińskiej oraz jej osiągnięcia. Dużo w tym prawdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Czarna bandytka słusznie wyrzucona z samolotu za CZARNY RASIZM! [WIDEO]

Pedofilia w duńskiej telewizji!