Austria: nowe przepisy w sprawie uchodźców przewidują kary finansowe za „niechęć” do integracji - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Austria: nowe przepisy w sprawie uchodźców przewidują kary finansowe za „niechęć” do integracji

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kary finansowe za noszenie burki w miejscach publicznych i rozdawanie Koranu to tylko niektóre z szeregu ustaw w dotyczących „integracji migrantów”, jakie zostały przyjęte przez austriacki rząd.

Przyjęte prawo zabrania nie tylko ubierania się w strój zasłaniający całe ciało, ale przede wszystkim zakazuje wykorzystywania elementów ubioru zasłaniających twarz. Nieprzestrzeganie przepisów będzie karane grzywną w wysokości 150 euro.

Dodatkowo wszystkim uchodźcom, którzy otrzymali w Austrii azyl, a w związku z tym szansę na stały pobyt w tym kraju, wyznaczono szereg zobowiązań, jakie muszą spełnić, i z których zostaną rozliczeni. Chodzi m.in. o naukę języka i poznanie „kanonu wartości” obowiązujących w „ojczyźnie Mozarta”.

Nowe przepisy przewidują również karanie za „publiczne rozdawanie Koranu”, a także nakaz wykonywania przez uchodźców „nieodpłatnych prac społecznych”. Za nieprzestrzeganie pierwszego będzie grozić kara finansowa, a za odmowę współpracy w drugim przypadku przewidziano karę w postaci „obniżenia otrzymywanych świadczeń”.

Za: pch24.pl, żródło: gazetaprawna.pl

https://www.youtube.com/watch?v=FtcdfwGuQ2g&t=1s

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,182FaniLubię
17,888ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy