w ,

Bandyta i anarchistyczny terrorysta Margot wyszedł z paki!

Można było myśleć, że cała hucpa z Michałem Sz. przynajmniej na dwa najbliższe miesiące przycichnie. Posiedzi sobie w areszcie jak przystało na rasowego skądinąd bandziora potem wyjdzie na jesieni, w realiach, które sojowej młodzieży niezbyt pasują do uprawiania kolorowej propagandy. Jakże bardzo pomyliliśmy się wszyscy ufający tym rozważaniom.

Kilka dni temu fan przemocy i bandyterki, rewolucjonista Margot został wypuszczony z aresztu i natychmiast trafił na języki zlewaczałych mediów i środowisk najwyraźniej tak zagubionych w moralnych wyborach, że niepotrafiących dostrzec zła w swoich własnych szeregach. Wstyd państwo lewacy!

W związku z opuszczeniem aresztu Michał Sz. udzielił dość obszernego wywiadu, w którym rozprawia na temat własnych poglądów i poglądów podobnych mu osób. Wychodzi tam z niego człowiek skrajnie niebezpieczny, a przy tym zadufany w sobie i najpewniej niezbyt rozgarnięty. Jego przekonanie o własnej nieomylności, przyprawić może o mdłości i raczej napewno nie jest to zjawisko dobre.

Wystarczy przytoczyć słowa tego człowieka, by zorientować się z jak szkodliwym elementem mamy do czynienia.

Walka o własne interesu uzasadnia przemoc? Absolutnie 

Do sprawy Margota odniósł się na Twitterze prezes Ordo Iuris – Mec. Jerzy Kwaśniewski.

Zazwyczaj unikamy promowania bojówkarzy stosujących przemoc dla politycznych celów. Czasem jednak warto obnażyć ich zamiary i poglądy. Jak teraz czują się poręczyciele Margota – od ks. Bonieckiego po rabina Schudricha? Wciąż będą ignorować ofiary ataków podopiecznego? – pytał.

Czytam wywiad z Michałem Sz. Margotem i jego dziewczyną „Łanią”, która zapatrzona w M. zabiera głos jedynie, by popierać głupoty swojego chłopaka

Ideologia ideologią, a ich „niebinarny” układ odnalazł się w „patriarchalnym wzorcu”. Natury nie oszukasz

Niewątpliwie słowa prezesa Ordo Iuris, to niezwykle celny “strzał” w stronę dziwacznych zachowań pewnych osób. Nie sposób przejść wobec nich obojętnie, szczególnie w sytuacji, gdy prowadzi to do niebezpiecznych rozruchów, oferowanych przez lewicowo-anarchistyczne bojówki. Nic dziwnego, że nawet wspierający dotychczas Margota ludzie, są zagubieni w sytuacji uprawiania tej patopolityki

Wczoraj Margot została zwolniona z aresztu. Stało się coś bardzo ważnego i dobrego. Stało się to dzięki działaniom…

Opublikowany przez Marcina Zegadłę Sobota, 29 sierpnia 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Kolejny popis czarnych bandytów [WIDEO]

Za wsparcie dla imigrantów – GWAŁT