w ,

Bandyta z BLM zastrzelony przez policję podczas próby morderstwa! [WIDEO]

Ofiarą ostatniej strzelaniny w Pensylwani jest 27-letni Ricardo Munoz. Został zastrzelony przez funkcjonariusza policji. Śmierć bandyty ponownie stała się punktem zapalnym do kolejnych protestów przeciwko brutalności policji w USA.

Do strzelaniny doszło podczas rutynowej kontroli domu, w którym miało dochodzić do używania przemocy. W pewnym momencie Munoz, miał zaatakować policjanta nożem. Zgodnie z prawem, w sytuacji zagrożenia, policjant ma obowiązek użyć środków adekwatnych do sytuacji. Finałem tego zdarzenia, było zastrzelenie napastnika.

Sytuację doskonale wyjaśnia nagranie z kamery osobistej policjanta:

Nagranie z kamery Bodycam pokazuje, jak Munoz szarżuje przez drzwi domu z nożem w ręku, ścigając policjanta, który jest zmuszony wyciągnąć broń i strzelić do podejrzanego.

Tak dobitne dowody, nie przekonują “wszechwiedzących” aktywistów BLM, twierdzących, iż napastnik padł ofiarą przemocy policji. Zastrzelony bandyta posiadał już dość pokaźną kartotekę, w której odnotowano między innymi udział w rozbojach i bójkach. Munoz był również podejrzany o kilkukrotne morderstwo.

Wśród czterech ofiar dźgnięcia Muńoza był 16-latek, który doznał wielu ran kłutych na twarzy, udzie, kostce i tułowiu. Jego inne ofiary to 22-letnia kobieta i dwie inne ofiary płci męskiej (…) wszyscy odnieśli wiele obrażeń.

Morderca oczekiwał na rozpoczęcie procesu karnego. Nie doczekał się.

Stał się zatem kolejnym idolem patologicznej społeczności spod znaku BLM. Bandyterką jest tam najwyraźniej pożądanym aspektem życia.

Poniżej wideo z protestów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Mieszkańcy żyją w strachu. Niebezpieczeństwo czycha przed domem.

Islamski konflikt. Brutalne morderstwa. Afryka.