w , , ,

Bezczelny atak Watykanu na Polskę! Zarzut? “Propagowanie wrogości wobec muzułmanów”

Włoski dziennik “La Stampa” zacytował w sobotę dokument rzecznika Konferencji Episkopatu Polski ks. Pawła Rytela-Andrianika z 23 lipca 2016 na temat sytuacji uchodźców w Polsce. Krytyczny wobec polskich polityków i Polaków, którzy jako jedni z nielicznych w Europie przeciwstawiają się islamskiej inwazji! 

O tym, że polscy hierarchowie Kościoła Katolickiego, swoim żenującym zachowaniem, odpychają młodych Polaków od Kościoła, najlepiej mogliśmy się przekonać po tym jak zaatakowali młodego polskiego księdza, Jacka Międlara. Człowieka, który porywa tłumy, który na nowo ściąga do Kościoła tysiące młodych Polaków, którzy często od wielu lat nie gościli w kościelnych murach.

Tym razem atak hierarchów, reprezentowanych przez ks. Pawła Rytela-Andrianika idzie dalej, atakuje cały naród polski, zarzuca nam propagowanie  wrogości wobec muzułmanów. Jako zarzut, wysoko postawieni duchowni przedstawiają jednolity charakter etniczny naszego społeczeństwa, a zjawisko ubogacania kulturowego przez migrantów jako coś nowego dla zwykłego Polaka. Stwierdzają oni, że w Polsce panuje wielki strach przed „obcymi”. Watykan zarzuca nam braki w debacie publicznej, zawiłe procedury migracji i niekompletny program nauczania, który nie ujmuje kwestii religijnego, rasowego i kulturowego zróżnicowania świata, co powoduje, iż Polacy mają wypaczone pojęcie o imigrantach. Wiadomość mówi, że nastroje potęguje część partii politycznych oraz „nieodpowiednie wypowiedzi polityków” oraz zwraca uwagę na „sztuczny lęk” przed „muzułmanami, których przecież mieszka wielu w graniczących z Polską Niemczech.”

https://www.youtube.com/watch?v=H7gYSG3Jsmg

Jest w niej również wzmianka o atakach na ludzi o ciemnej karnacji, które miały miejsce w ostatnich miesiącach – m.in. w Suwałkach, Łomży, Białymstoku czy Zgorzelcu. Dodajmy, że większość tych wydarzeń, to fikcyjne wymysły lewicowej prasy – pragnącej przedstawiać Polskę jako “faszystowski” kraj pełen rasistów.

Atak Watykanu na Polskę to zwykła bezczelność. Codziennie obserwujemy nowe zamachy terrorystyczne, morderstwa na tle rasowym – mordowanie białych, kradzieże, grupowe molestowania europejskich kobiet, niszczenie kościołów i zabytków naszej kultury przez przybyszów z Bliskiego Wschodu. Obecna głowa Kościoła Katolickiego nie tylko nie potępia postępującej islamizacji Europy ale jeszcze ją wspiera. Franciszka ewidentnie nie interesują tysięce mordowanych każdego roku przez islamistów chrześcijan, dał tego najlepszy przykład kiedy wizytując greckie wyspy zabrał ze sobą do Rzymu islamskich imigrantów a pozostawił chrześcijan, zagrożonych dyskryminacją w obozach dla uchodźców…

Za: kierunki.info.pl, vatican.va, wp.pl

https://www.youtube.com/watch?v=b6WQdkMuUt8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Kolejny zamach we Francji! Tym razem poderżnięto gardło katolickiemu księdzu!

Fanpage na Facebooku o tematyce rowerowej zbanowany za słowo… “pedał”! [WIDEO]