Borys Budka dla politycznej PROPAGANDY naraził ZDROWIE I ŻYCIE POLAKÓW! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Borys Budka dla politycznej PROPAGANDY naraził ZDROWIE I ŻYCIE POLAKÓW!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Skandaliczne, nieodpowiedzialne zachowanie Borysa Budki, były minister sprawiedliwości zamieścił na swoim profilu na Twitterze krótki filmik na temat podwyżki cen paliw. Problem w tym, że nagrał go siedząc za kierownicą jadącego samochodu!!! Prawdopodobnie jechał autostradą lub drogą szybkiego ruchu. Jego zachowanie jest nie tylko niezgodne z prawem (policja daje mandaty za używanie komórki za kierownicą samochodu), ale przede wszystkim niebezpieczne dla innych kierowców!

Innymi słowy dla politycznej PROPAGANDY naraził ZDROWIE I ŻYCIE POLAKÓW! I to ma być MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI W GABINECIE CIENI? LEPIEJ NIECH NA ZAWSZE POZOSTANIE CIENIEM. 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,174FaniLubię
17,894ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy