Brawo! Orlen odpowiada na działania hien biznesowych - płyn do dezynfekcji rąk już niedługo w sprzedaży na stacjach! - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Brawo! Orlen odpowiada na działania hien biznesowych – płyn do dezynfekcji rąk już niedługo w sprzedaży na stacjach!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Ceny płynów do dezynfekcji rąk na allegro i olx poszybowały w górę o kilkaset procent. Tak hieny wykorzystują pandemię koronawirusa. W wielu sklepach pojedyncze osoby wykupiły cały asortyment; maseczki, płyny dezynfekujące i teraz handlują tym na allegro. Czy takie podstawowe zasady wolnego rynku w przypadku zagrożenia ludzkiego życia związanego z pandemią są moralne?

Orlen odpowiada

Ruszyła produkcja płynu do dezynfekcji rąk w zakładzie produkcyjnym w Jedliczu spółki Orlen Oil z grupy kapitałowej Orlen, podał koncern. Pierwsza partia produktu, w związku z dużym zapotrzebowaniem na rynku, zostanie wysłana do Agencji Rezerw Materiałowych. Natomiast w przyszłym tygodniu dostawy będą realizowane na stacje paliw PKN Orlen oraz na potrzeby innych podmiotów gospodarczych.

„Zgodnie z zapowiedziami rozpoczynamy realizację pierwszych dostaw płynu do dezynfekcji rąk. W bardzo szybkim tempie udało nam się dostosować produkcję tak, aby aktywnie włączyć się w działania rządu związane ze wzmocnieniem bezpieczeństwa sanitarnego kraju. Zakładamy, że do końca marca br. produkcja sięgnie prawie 2,5 mln litrów produktu” – powiedział cytowany w komunikacie prezes Orlenu Daniel Obajtek.

Dostawy płynu na stacje paliw PKN Orlen oraz dla innych podmiotów będą realizowane w przyszłym tygodniu – poinformował koncern.

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,206FaniLubię
17,878ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy