w , , ,

Britain First rozpoczyna „Nową Krucjatę przeciwko Islamowi!”

1 kwietnia w Londynie odbył się marsz zorganizowany przez Britain First pn „Czas zacząć walczyć z terroryzmem islamskim”. Marsz został zorganizowany w 8 dni po ataku terrorystycznym pod Parlamentem, którego dokonał Khalid Masood.

Marsz przeszedł ze stacji Charing Cross nad Tamizę, gdzie przemówienia okolicznościowe wygłosili liderzy Britain First: Jayda Fransen i Paul Golding. Po przywitaniu uczestników z Walii, Cypru i Polski uczono ofiary ataku terrorystycznego minutą ciszy.

W czasie marszu jak i w trakcie minuty ciszy było słychać okrzyki antyfaszystów.

Liderzy BF wyrażali obawy, które mają w związku ze wzrastającymi atakami terrorystycznymi a Jayda Fransen, chcąca uchodzić za brytyjską Marie Le Pen nawoływała do rozpoczęcia nowej krucjaty antyislamskiej. Wspomniała o 1700 meczetach znajdujących się w Wielkiej Brytanii i porównała dzisiejszy Londyn do Islamabadu. Paul Golding podobnie jak Fransen mówił o potrzebie walki z islamizacją, ale podkreślił, żeby nie wyładowywać się na zwykłych Muzułmanach ale stawić opór politykom i dziennikarzom.

Określił też rodzaj problemów z terroryzmem zaznaczając, że nie mamy do czynienia z terroryzmem Żydowskim, Sikhów czy Hinduistów, ale jest to terroryzm Islamski.

W uroczystości wzięli udział Polacy. M.in. Marian ŁUKASIK.

Obejrzyj nagranie archiwalne z rozpoczęcia Nowej Krucjaty

Autor: Andrzej Rygielski „Brytol”, artykuł za: http://www.brytol.com/britain-first-nowa-krucjata/

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Stanisław Pięta: pod koniec kadencji dojdzie do ZWIĘKSZENIA DOSTĘPU DO BRONI PALNEJ w Polsce?

Islamista zaatakował nożem Polaka w Niemczech. Ledwo uszedł z życiem!