Brytyjska policja ukrywała informacje o gwałtach uchodźców na 14-latkach!

2
24175

Policja w Newcastle na północy Anglii zatajała informacje o grupowym gwałcie dokonanym przez gang uchodźców. Powodem była obawa przed wzrostem nastrojów antyimigranckich. Sprawę ujawniła telewizja BBC, ale jak podała gazeta “Mail on Sunday”, również i ta stacja była w posiadaniu informacji o przestępstwie od ok. miesiąca. Ofiarami były 14-latki.

18-letni Jordańczyk, Omar Badreddin został oskarżony o gwałt jednej dziewczyny, 20-letni Mohammed Alfrouh o zgwałcenie dwóch dziewczyn, a następnego dnia skazano za to samo przestępstwo 18-letniego Mohammada Allakkouda oraz 15-latka, którego nazwiska do tej pory nie ujawniono ze względu na niepełnoletniość.

Trzech oskarżonych mężczyzn zostało zwolnionych za kaucją, a data ich procesu została ustalona na dzień 26 września. Najmłodszy ma stanąć przed sadem dla nieletnich trzy dni później.

Lider UKIP, Nigel Farage, skomentował niezwłocznie aferę:

– Należy zadać poważne pytania, zarówno o to jak rząd sprawdza wpuszczanych do kraju uchodźców, jak i to czemu władze, w tym państwowa BBC, są zaangażowane w zmowę milczenia nad podobnymi przypadkami.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here