w , ,

Budżet na 2017 rok: „rekordowy 60-miliardowy deficyt!”, „rozbudowa biurokracji!”, „podwyżki podatków!”

Dziś w Sejmie odbyła się debata nad rządowym projektem budżetu na 2017 rok. PiS, jak przystało na przedstawiciela partiokracji, zadłuża nas na potęgę. Dla nas ten budżet jest nie do zaakceptowania, bo to jest budżet ANTYOBYWATELSKI!

➡ Rząd bezczelnie kontynuujecie zadłużanie Polaków! Przygotowano rekordowy 60-miliardowy deficyt.
➡ Rząd nie likwiduje biurokracji, ale ją dalej rozbudowuje!
➡ Rząd nieustannie uderza w Obywateli podatkami! W ciągu roku podatki podniesiono już 5 razy i wprowadzono 2 nowe. W Planach już jest 6 kolejnych podwyżek podatków!

Niech partyjne klany przestaną w końcu doić nasz Naród. Domagamy się zakazu uchwalania budżetu z deficytem. Prosimy o udostępnianie! Niech jak najwięcej osób dowie się, że PiS coraz bardziej zadłuża Polaków i działa na szkodę naszej Ojczyzny! #StopPartiokracji #PotrafiszPolsko

Za: Kukiz ’15

https://www.youtube.com/watch?v=xhuO30W2l9A&feature=youtu.be

✔️ Po pierwsze, budżet proobywatelski powinien być zrównoważony. Nie macie moralnego prawa zadłużać naszych dzieci i wnuków. Za to zadłużenie wszyscy powinniście odpowiedzieć przed Trybunałem Stanu!
✔️ Po drugie, ruch Kukiz’15 oczekuje pełnej przejrzystości wydatków publicznych. Każda złotówka z pieniędzy podatników powinna być wydawana w sposób jawny i przejrzysty dla Obywateli. Zrozumcie, to nie są Wasze pieniądze!
✔️ Po trzecie, oczekujemy, że minister Morawiecki, który mówił, że na urzędników przeznaczamy rocznie 50 miliardów złotych, zacznie w końcu redukować niepotrzebną administrację. Oczekujemy, że rząd będzie co roku przestawiał listę urzędów do likwidacji.
✔️ Po czwarte, zrozumcie w końcu, że niższe podatki często przekładają się na wyższe dochody budżetu. Obniżcie opodatkowanie pracy! Zostawcie Obywatelom decyzję na co wydadzą swoje ciężko zarobione pieniądze.
✔️ Polacy są jednym z najbardziej przedsiębiorczych Narodów na świecie. Utrzymujemy Was, nierobów i pasożytów, od 27 lat. Przestańcie w końcu doić nasz Naród. Oddajmy kontrolę nad władzą i finansami publicznymi obywatelom. To Obywatele, a nie Wy, są władzą zwierzchnią w Rzeczypospolitej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

„Będzie jeden podatek 9 procent?!” – PiS wprowadzi rewolucyjne zmiany w Ordynacji podatkowej?

Niemcy zwiększają wsparcie dla swoich eksporterów! Czy tak Lidl przejął polski rynek?