Chrystusowcy potrzebują wsparcia! Trzeba dobić do 1000 subów na YouTube do prowadzenia transmisji na żywo!

0
9548

Słuchajcie, wielka prośba do Was – aby korzystać z funkcji YouTube na żywo kanał musi mieć co najmniej 1000 subskrybentów. Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej (“chrystusowcy”) mają obecnie około 400 subskrybentów a pragną otworzyć przekaz internetowy w czasie pandemii koronowirusa. Zachęcam Was z całego serca do obserwowania ich kanału! Link poniżej:

https://www.youtube.com/channel/UCifDwCm3VoJTDSzx8AU39lg

Z chrystusowcami jestem związany od urodzenia – w ich kościele miałem wszystkie sakramenty i planuję też u nich ślub (o ile przez pandemię go nie przełożymy). A kim są?Rzymskokatolickie zgromadzenie zakonne założone przez Sługę Bożego kard. Augusta Hlonda 8 września 1932 roku, a zatwierdzone przez papieża Pawła VI w 1964 roku. Organizatorem zgromadzenia zakonnego na zlecenie Czcigodnego Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda był Sługa Boży ks. Ignacy Posadzy, któremu I Kapituła Generalna nadała tytuł współzałożyciela. Pierwszą siedzibą zgromadzenia były Potulice.

Celem Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii zagranicznej jest uwielbienie Boga i uświęcenie się poprzez naśladowanie Jezusa Chrystusa. W szczególny sposób Chrystusowcy włączają się w apostolstwo Kościoła powszechnego poprzez pracę na rzecz Polaków mieszkających poza granicami kraju. Poza posługą duszpasterską księża służą Polonii opieką kulturową i społeczną.

A jak już daliście suba na YouTube, to śmiało:

Facebook: https://www.facebook.com/chrystusowcy/

Twitter: https://twitter.com/Chrystusowcy

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here