Co 44 dni robią z ludźmi? Ewa Kopacz stawia "vabank" - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Co 44 dni robią z ludźmi? Ewa Kopacz stawia “vabank”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Jak dowiedziała się nieoficjalnie stacja TVN24 rząd Ewy Kopacz ma przedstawić jutro “rewolucję finansową państwa”, chodzi o zlikwidowanie składek ZUS’u i NFZ, zmiany te spowodują finansowanie tych świadczeń z budżetu państwa. Mainstream eksplodował entuzjazmem, inni pytają “Co jeszcze zostanie obiecane przed wyborami?”

Rząd pani Premier zdaje sobie sprawę z tego, że tylko cud może uratować ich przed październikową klęską, mając wszystko w swoich rękach zawiódł miliony, stracił zaufanie wśród swoich a co najgorsze dalej brnie w zaparte i daje społeczeństwu “papierek po cukierku” który tylko ładnie wygląda, ale co z tego skoro nic tam nie ma ? Prawdopodobnie jutro zostanie ogłoszony ten cały “wielki,rewolucyjny plan”, ale Polacy nauczeni doświadczeniem wiedzą, że w państwie Platformy nic za darmo nie ma, prawda ? Temat ten będzie pompowany jeszcze długo, ale bądźmy szczerzy czy można wierzyć w szczerość tych działań, rząd zapowiadał zniesienie tych składek już 8 lat temu, przypomniał sobie o tym półtora miesiąca przed wyborami. Znajome.

W sobotę ponadto odbyć ma się konwencja programowa PO, punkty do których odnosić się będą politycy to propozycje m.in walki o młodych przedsiębiorców, zmniejszenie bezrobocia oraz uproszczenie podatków, cytując TVN24 władza rządząca “przekonuje, że program ich partii na najbliższe cztery lata będzie odpowiedzialny i realistyczny.” Na owej konwencji mają być obecni wszyscy najważniejsi politycy Platformy a przewodniczący okręgu Wielkopolskiego Rafał Grupiński zapowiada “pozytywne niespodzianki” i wyraża nadzieję kredytu zaufania polaków na najbliższe lata.

Desperacja ? Chwytanie się brzytwy ? Rząd z pewnością ma wszystko opracowane i przedstawi to w jak najbardziej propagandowy sposób, zanim media wpoją do głów Polaków cały fenomen tego przedsięwzięcia warto usiąść i się zastanowić,czy to aby na pewno walka o ludzi ? Powtórka z rozgrywki,stary slogan,nowe zapowiedzi.

Przytoczę jeszcze raz tytuł “Co 44 dni robią z ludźmi”, czy to aby nie Platforma kopała dołek pod PiS’em głosząc na całą Polskę, że obietnice partii Jarosława Kaczyńskiego są oderwane od rzeczywistości i niczego dobrego Polsce nie przyniosą ? W takim razie co dobrego polakom przyniesie kilka jeśli nie kilkanaście nowych podatków,które musza zostac wprowadzone jesli kraj ma uniknąć bankructwa skoro i tak balansujemy nad przepaścią.

Autor: Adam Kapuściński

Zachęcam do nadsyłania swoich tekstów! (piszcie: dariuszmatecki(at)gmail.com)

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,118FaniLubię
17,938ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy