w ,

Co wolno wojewodzie to nie tobie prawicowcu! [WIDEO]

O dzikości Stanów Zjednoczonych wiadomo nie od dziś. Ostatnimi czasy doszło do kilku sytuacji, ktore zdawać by się mogły podobne, chociaż w rzeczywistości różni je prawie wszystko. Pierwsza sprawa dotyczy 17-letniego, uzbrojonego chłopaka, który w obronie własnego życia i własności prywatnej zastrzelił atakujących go antifiarzy.
Zbiórka na obronę młodego bohatera została zdjęta ze strony Gofundme, ze względu na “niezgodność z zasadami serwisu”. Chłopakowi grozi za jego czyn kara dożywotniego pozbawienia wolności, co zdaję się być wyrokiem kuriozalnym jeśli spojrzeć na kontekst całej sprawy.

Drugie wydarzenie, to sytuacja z Portland, gdzie bojówki Antify urządziły sobie regularne polowanie na zwolenników Donalda Trumpa.

W niedzielną noc doszło w Portland do starć między Antifą oraz BLM, a zwolennikami urzędującego prezydenta USA. Całą sytuację zarejestrowały kamery. Na nagraniu słychać prócz strzałów, równie okrutne słowa:

Mamy tutaj jednego!

Władze Portland zostały skrytykowane przez Trumpa, jako niezdolne do zaprowadzenia porządku w mieście.

Samo wydarzenie ma związek z kontrmanifestacją zorganizowaną przez zwolenników Trumpa. Sprzeciwiają się oni przemocy i agresji stosowanej w ramach BLM.

Przejazd samochodów blokowany był przez lewicowych bojówkarzy. Ci natomiast w celu rozpędzenia “aktywistów” ostrzelali ich z karabinków paintball.

Chwilę po odjeździe karawany dało się słyszeć strzały.

Mamy tutaj jednego! Mamy tutaj kilku! – słychać z nagrania.

Zastrzelonym okazał się biały Amerykanin, przedstawiany w mediach jako zwolennik Donalda Trumpa, związany z organizacją Patriot Prayers.

Policja wciąż szuka winnych całego zajścia. Jednym z podejrzanych jest zwolennik antify, oskarżany już wcześniej o posiadanie broni w czasie “pokojowych” protestów. Zarzuty te jednak wycofano. Czy słusznie? Jak widać nie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Aktywiści BLM zaatakowali kobietę! “Cisza białych to przemoc” [WIDEO]

WYWIAD! Norbert Kaczmarczyk, szef młodzieżówki Solidarnej Polski: “Nie pozwolimy na kapitulację w obliczu wciąż narastających zagrożeń!”