w

Co za DNO! Arłukowicz powiela fakenewsa o Pierwszej Damie! Upomniał go nawet dziennikarz TVN

Kolejna kompromitacja byłego Ministra Zdrowia! Bartosz Arłukowicz zaatakował w TVN Pierwszą Damę Agatę Dudę – Jak będziecie robili kolejne wyborcze spotkanie, to przekażcie żonie pana prezydenta, żeby nie gromadziła w internacie 50 dzieciaków na spotkanie ze sobą jednym pokoju, bo to jest niebezpieczne. Namawiacie Polaków i prosicie o to, żebyście chodzili pojedynczo na spacery, to proszę przekazać pani prezydentowej, żeby tego nie robiła w internecie, bo to jest po prostu niebezpieczne – powiedział.

Spotkanie, o którym mówił Arłukowicz dotyczy jednak uczniów, którzy przebywają obecnie razem w internacie. Wykazał się pan niewiedzą i złą wolą – odpowiedział mu prezydencki minister Paweł Mucha. – Pan minister ma rację, to był internat, te dzieci tam mieszkają – przyznał prowadzący rozmowę dziennikarz TVN.

Pierwsza Dama rozmawiała w czwartek z uczniami Niepublicznego Kolegium św. Stanisława Kostki, którzy czas pandemii spędzają w internacie. Tematami spotkania on-line były przede wszystkim próbne matury, nauka zdalna i sposoby radzenia sobie z powszechną izolacją.

Jest stanowiska ośrodka: „Tych, którzy nie znają naszej sytuacji, informujemy, że młodzież z liceum polonijnego pochodząca z Kresów Wschodnich i innych krajów Eurazji podlega izolacji w internacie. Od początku epidemii nie może go opuszczać i musi stosować się do zaleceń służb sanitarnych. Jest to dla nas nowe i trudne doświadczenie, jesteśmy więc bardzo wdzięczni za wszystkie formy wsparcia i zrozumienia” – odpowiedziało Kolegium św. Stanisława Kostki.

Czy Arłukowicz przeprosi?

Za: TVP.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

„Tusk cynicznie gra na emocjach Polaków w czasie pandemii by zastąpić Kidawę-Błońską”

Kolejny fakenews opozycji! Próbowali wmówić ludziom, że tylko myśliwi mają wstęp do Lasów Państwowych