w ,

Czarna bandytka słusznie wyrzucona z samolotu za CZARNY RASIZM! [WIDEO]

Lewacka definicja rasizmu dotyczy tylko i wyłącznie “białego rasizmu”, tymczasem rzeczywistość jest zupełnie inna i dziś rasizm dotyczy przede wszystkim ludzi białych. To oni leżą w zasięgu jego rażenia. Wystarczy sobie przypomnieć sytuację białych w RPA, gdzie rasizm skierowany w kierunku białych usankcjonowany jest prawnie.

Sytuacja, o której zaraz wspomnę wydarzyła się w USA. Pewna awanturująca się czarnoskóra bandytka, wykrzykiwała rasistowskie sformułowania w kierunku białych, w jednym z samolotów.
W związku ze swoim zachowaniem, została słusznie wyrzucona z pokładu.

Całe zajście zostało uwiecznione na opublikowanym wideo. Murzynka nazywa się tam “Królową Kalifornii”.

Biali ludzie wkrótce wymrą – wykrzykuje pasażerka.

Przyczyną do tego ataku szału, była próba przejścia Stewardessy obok awanturującej się kobiety.

Po wylądowaniu samolotu w Sacramento w Kalifornii członkowie załogi poprosili pasażerów, aby pozostali na miejscach, ale czarna kobieta weszła do przejścia i nie chciała zejść z drogi stewardessy. Poproszona o powrót na swoje miejsce czarna kobieta zaczęła wykrzykiwać rasistowskie obelgi i została wyprowadzona przez policjanta.

Pasażerka nie wykonywała poleceń wydawanych przez obsługę samolotu, w związku z czym interweniować musiała policja. Na zwracanie uwagi przez współpasażerów, murzynka reagowała jeszcze bardziej żywiołowo.

Nie jestem dzieckiem, jestem dorosła i próbuję iść do łazienki. Czego mam słuchać? Czy jesteś moim szefem? Jesteś białym przywilejem, nie jesteś moim szefem (…) Masz przywilej białych i to już koniec, bo jest rok 2020. Nie masz już przywileju białych.

Zwróciła uwagę również, że biali niedługo wymrą, a tak poza tym, to że wszyscy byli pierwotnie czarni.

Wy biali ludzie wymrzecie i dlatego jesteście wściekli. Wszyscy ludzie pochodzą od czarnych. Nie możecie się rozmnażać. Tak działa eugenika. Teoria Darwina? Ponieważ znacie prawdę. Tylko czarni mają geny potrzebne do rozmnażania się.

Jak widać, wśród bandyckiej społeczności BLM są również domorośli naukowcy. No cóż dziwne czasy nadeszły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Lewacka Gigantomachia! [WIDEO]

Alfons specjalistą społecznym?! W USA to możliwe.