w ,

Czy Wyszkoni w tym roku zaśpiewa “Bóg się RODZI”? Co wrzuciła na Instagram?

“Ten człowiek to Anna Wyszkoni. Za 21 dni będzie kolędować w telewizji. Jakiej? Tego nie wiem. Ale co to ma za znaczenie? Będzie śpiewać pieśni o narodzinach Jezusa… Hipokryzja to mało powiedziane” – pisze jeden z użytkowników Twittera w kontekście zdjęcia, które piosenkarka udostępniła na Instagramie. Na zdjęciu wyraża wsparcie dla trwającego Strajku (niektórych) Kobiet.

Piosenkarka oznaczyła profil samego Strajku Kobiet, którym kieruje Marta Lempart – jakie są postulaty tej organizacji? To między innymi: “aborcja na żądanie”. Czy Ania Wyszkoni (nie daj Boże) śpiewająca dla publicznej telewizji “Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony!” będzie występować z piorunem na twarzy? Czy może obok Marty Lempart?

Wyszkoni w komentarzu pisze: “Ile jeszcze musi minąć czasu, żebyśmy znowu mogły poczuć się wolne?” – spotkało się to z komentarzami: “Na dupie sobie strzałkę namaluj”, “Celebryta to stan umysłu jednak 😂 , wam się wszystkim w głowach kompletnie poprzewracało”, “Pani Aniu, te posty byłyby bardziej wiarygodne gdyby ograniczyć liczbę występów w tvp…”, “Strzał w kolano. Lubię Panią, ale na tym polu absolutnie nie popieram i jestem rozczarowany. Czy to taka moda wśród celebrytów?”, “Przykro mi, że popiera Pani aborcję na życzenie, bo przecież o to teraz walczą te kobiety, a Pani to popiera. Szok”, “A tak cię lubiłem”…

Instagram Wyszkoni.jpg

“W świątecznym repertuarze Anny Wyszkoni, wśród tradycyjnych polskich kolęd, jak „Dzisiaj w Betlejem”, „Jezus malusieńki”, „Cicha noc”, „Bóg się rodzi” czy „Lulajże Jezuniu”, znalazła się jedna nieznana do tej pory, staropolska pastorałka „Wielkie nieba”, a także zachowana w świątecznym klimacie i promująca płytę piosenka „Od nieba do nieba”, do której powstał teledysk. Zarówno utwór, jak i klip, oddają magię i piękno świąt bożego narodzenia, choć dotykają tematów i problemów bardziej uniwersalnych” – czytamy opis jednej z wydanych przez Wyszkoni płyt.

Co wspiera Wyszkoni publikując taki wpis? Zobaczcie poniżej:

Drodzy czytelnicy – pamiętajcie kupując płytę, czy oglądając kolędy na YouTube, kto udzielił wsparcia tym, którzy chcą szerokiego dostępu do aborcji, czyli uśmiercania polskich dzieci.

 

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ksiądz o opłatkach z nazistowskim piorunem: “Profanowanie tego, co dla nas święte.”

Rzucała jajami w kościół, opublikowała to na FB. Dziś się dziwi, że grożą jej 2 lata więzienia