w , ,

Czy zgadzasz się z Patrykiem Jakim: Kara śmierci i tortury dla bydlaków, którzy bestialsko zgwałcili Polkę?

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki pisze, że przywróciłby tortury w przypadku sprawców napaści na polskie małżeństwo w Rimini, a sprawców skazał na karę śmierci. W Internecie lewicowe media spływają falami oburzenia ale spójrzmy prawdzie w oczy, co powinno spotkać osoby, które przebywając nielegalnie w Europie gwałcą i biją do nieprzytomności rdzennych Europejczyków?

Jestem przekonany, że większość Polaków zgadza się ze stwierdzeniem Patryka Jakiego. Polityczna poprawność doprowadziła do sytuacji, w której afrykańscy imigranci robią z Europy teren wojny pomiędzy dwiema cywilizacjami. Musimy wytoczyć działa, które obronią Europejczyków przed nielegalnie przybyłą dziczą. Jeśli ktoś nastaje na życie człowieka, musi się liczyć z tym, że straci własne życie. W końcu jedynie kwestią „szczęścia” było to, że polskie małżeństwo napadnięte w Rimini przeżyło.

Patryk Jaki na swojej stronie na Facebooku dodał: „Macie swoich imigratów – TVN-y, WP, GW, Natemat, PO i Nowoczesne. Chcecie ich w Polsce? Po moim trupie.

Do tego śledztwa od dziś wkracza też polska prokuratura. Nie zostawimy tego Włochom, to sprawa polskiego państwa. Zrobimy wszystko, aby sprawców złapać i przewieźć do polskich więzień, nad którymi sprawuje piecze.”

Dziś rano po fali uwagi ze strony lewicowych mediów, wiceminister sprawiedliwości dodał, odnosząc się również do gwałtu, który miał miejsce w Łodzi: Tak jak myślałem. Juz od wczoraj zaczęła sie obrona uchodźców przez Gazeta.pl, parówkowe natemat , a teraz WP.PL (nazwisko A.Kozińska). Polskojęzyczne media nie mają odwagi przyznać, że zbrodni w #Rimini dałoby się uniknąć, gdyby nie polityka migracyjna, która popierają.
Jeszcze raz powtórzę. W mojej opinii kara śmierci za #Rimini . P.S Za Łódź również.

26-letnia Polka i jej mąż zostali napadnięci na plaży w Rimini przez czterech nielegalnych imigrantów pochodzących prawdopodobnie z północnej Afryki. Napastnicy zbiorowo zgwałcili kobietę, a mężczyznę kilka razy uderzyli w głowę, wskutek czego stracił przytomność. Oboje zostali też ograbieni.

A Wy jak uważacie? Zgadzacie z Patrykiem Jakim? Zapraszam do dyskusji w komentarzach!

12 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Po co mają żyć nie zasługuje na życie ten co zgwałcił.A może zrobić taką jednostkę tajną co będzie eliminować bandytów coś jak gniew Boga.

  2. owszem powinni być ukarani surowo ale nie karą śmierci .Dlaczego to nasi polscy gwałciciele siedza tylko 3-5 lat czym ich gwałty sie różnia .Dlaczego umorzono sprawę gwałtu 12 letniej dziewczynki ,god=śc powinien siedzieć za pedofilię i gwałt a chodzi na wolnosci?

4 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

  4. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wakacje we Włoszech? Polka zgwałcona przez czterech afrykańskich imigrantów… na oczach męża.

Miriam Shaded: „Gwałcicielom należy odebrać narzędzie zbrodni”