w , ,

DOBRA ZMIANA! Jaki: „Podpisałem dziś ok. 200 pism o wstrzymanie egzekucji wobec ludzi wyrzucanych z domów w wyniku reprywatyzacji”

Wiceminister sprawiedliwości, szef komisji weryfikacyjnej Patryk Jaki poinformował, że podpisał w piątek ok. 200 pism o wstrzymanie egzekucji wobec osób „wyrzucanych z domów w wyniku reprywatyzacji”.

„Podpisałem dziś ok. 200 pism o wstrzymanie egzekucji wobec ludzi wyrzucanych z domów w wyniku reprywatyzacji, którymi zajmuje się @KW_GOV_PL (komisja weryfikacyjna – PAP)” – napisał na Twitterze Jaki.

W piątek komisja weryfikacyjna uchyliła decyzję wydaną z upoważnienia prezydent Warszawy ws. działki przy d. ul. Siennej 29 i odmówiła przyznania prawa użytkowania wieczystego biznesmenowi Maciejowi M. Na kolejnych rozprawach komisja weryfikacyjna ma się zająć m.in. nieruchomościami zlokalizowanymi pod adresami Poznańska 14 i Marszałkowska 43. Jaki powiedział PAP w piątek, że są to adresy, gdzie ludzie jeszcze „walczą z czyścicielami kamienic”.

https://www.youtube.com/watch?v=wXx0Qeb2PD0

Źródło: Codzienny Serwis Informacyjny PAP

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Zatrzymani za patriotyczne koszulki i baner „German Death Camps”! Tak działa szczecińska policja. Ministrze Błaszczak, pora na zmiany w Szczecinie!

Warszawa: trzech młodych Niemców zdeptało polską flagę. Zostaną przykładnie ukarani?