Donald Tusk brał pieniądze od Federalnej Służby Wywiadowczej Niemiec?

1
3098

Witold Gadowski w swoim wideokomentarzu skomentował zarzuty, jakie stawia pod adresem Donalda Tuska opozycjonista z czasów PRL Krzysztof Wyszkowski.

„Pan Krzysztof Wyszkowski złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa zdrady stanu przeciwko Donaldowi Tuskowi. W tym wniosku do prokuratury znajduje się sugestia, że Donald Tusk i jego koledzy brali pieniądze od niemieckiej BND, no i wobec tego popełnili zdradę stanu wobec interesu Rzeczypospolitej. Niesamowite? Ciekawe? Tak, bardzo” – mówi Gadowski.

Zobacz wypowiedź Witolda Gadowskiego: Witold Gadowski: ciekawa wypowiedź o historii IIIRP

Wyszkowski skompromitował Wałęsę, teraz bierze się za Tuska!

Wyszkowski skompromitował Wałęsę, teraz bierze się za Tuska!Zawiadomienie do prokuratury w sprawie dokonania zdrady stanu przez Donalda Tuska! BRAWO!!!Obserwuj mnie na portalach społecznościowych:YouTube PrawicowyInternet: http://bit.ly/1hi2XbN!YouTube Dariusz Matecki: http://bit.ly/1IN40XlFacebook: https://www.facebook.com/prawicowyinternet/Twitter: https://twitter.com/dariuszmateckiŹródło: TV Republika

Opublikowany przez Prawicowy Internet na 10 marca 2016

W tym kontekście dziennikarz śledczy podzielił się wiedzą, jaką zdobył dzięki rozmowie z człowiekiem służb. „Dodam do tego jeszcze jedną bardzo ciekawą sprawę. Niedawno rozmawiałem z wysokim oficerem służb specjalnych Czech i w trakcie tej rozmowy padła informacja, która zupełnie mnie zmroziła. Otóż czeski oficer stwierdził, że czeskiej służby komunistyczne, węgierskie i niemieckie prowadziły na terenie Polski niezależną agenturę wśród działaczy Solidarności i działaczy publicznych końca lat 80. Na czeskiej liście znajdowało się 36 osób. Zacznijmy szukać listy 36, bo może się okazać, że agentura o której wiemy, to wierzchołek góry lodowej, a wtedy nasza historia zmieni się diametralnie!” – podkreślił reporter.

Gadowski wspomniał również o informacjach, jakie przekazał mu gen. Czesław Kiszczak. „Stasi już od końca lat 1970. handlowało teczkami osób umaczanych we współpracę z hitlerowcami z RFN-em” – powiedział dziennikarz.

„Historia III RP to jedna wielka biała plama. Żyjemy mitami, żyjemy rzeczami, które rzuca się jak kość zwierzętom” – podkreślił Gadowski.

Źródło: stefczyk.info

Warto przypomnieć:

W kontekście tych nowych informacji warto przypomnieć również te słowa:

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here